Lights and Snow

10. prosince 2017 v 13:27 | Darkness ღ |  My Diary
Hello my dears,
úvodem bych chtěla všem poděkovat za milé komentáře, které mi u minulého článku zanechali. Zahřálo mě u srdíčka, že jsou pořád lidé, kteří čekali, zda se ještě vrátím. Také jste mi chyběli.
Za uplynulých 10 dní se snad nic mimořádného ani nestalo. I když jedna příležitost pro zaznění fanfár by se tu naskytla.. tamtadadá, konečně jsem si koupila novou zimní bundu. Posledních x let v zimě chodím ve 2 bundách, protože nejsem schopná si vybrat novou. Buď se mi nelíbí, nemají moji velikost a nebo mi prostě nesedí. Teprve před pár dny jsem náhodou narazila na hezkou teplou červenou bundu. Je sice s kožíškem (umělým!), který zrovna nevyhledávám, ale jak jste už jistě pochopili, byla jsem v zoufalé situaci. :D
Co se týče mých úspěchů ve škole, tak zatím jsem všechny zápočty a zkoušky zvládla na výbornou. Tento týden toho máme opravdu dost, tak držte palce, ať to nějak zmáknu. Zvlášť statistika bude velký boj. Vůbec jsem nechápala, o čem přednášející mluví a teď na to mám psát test. To bude katastrofa!
Strašně bych se chtěla zachumlat do deky a nic nedělat. O tom přeci prosinec je! Ale bohužel mě dohánějí povinnosti a nakopávají do zadku, aby mě donutily k nějaké aktivitě. A já vím, že není cesta, jak se tomu vyhnout. :/
Ale aspoň dnešní večer si udělám hezký, protože vyrážím do kina na Vraždu v Orient expresu! Už dlouho zamýšlím vyrazit do kina, protože J. Depp je prostě dokonalost a celkově se mi líbí i ta atmosféra a prostředí, ve kterém se film odehrává.
Brouci, užívejte nového týdne a brzy se zase ozvu!

Také máte problémy na sebe sehnat zimní bundu? Jak si představujete ideálně strávený prosincový večer? Vyráží také někdo do kina? Případně nějaké ohlasy na Vraždu v Orient expresu? :)
By Darkness ღ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 11. prosince 2017 v 7:57 | Reagovat

U nás učitelům absolutně hráblo, řekla bych, že byl vcelku klid a teď takhle před Vánocema.. všichni zkouší všechno se píše a já na to koukam, jak tele na nový vrata :D
Držím palce, ať se ti test povede :3

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 12. prosince 2017 v 7:16 | Reagovat

Budu držet palce, aby tvé výborné výsledky pokračovaly :-) já můžu jen tiše závidět :-( raději nekomentuju můj školní stav :D -_-. Hlavně ta statistika, ať dopadne dobře :-)
Co se týká zimní bundy - taky by se mi hodila. Už ji sháním asi 3. rokem, střídám jenom dvě bundy a už mě to nebaví :D. Ale nemůžu pořád najít žádnou pořádnou, která by mi vyhovovala :-( tak snad se mi zadaří tak jak tobě :D :-).
V kině jsem byla nedávno, na Hráčích se smrtí a byla jsem spokojená... o Vánocích se určitě na nějaký film chystám, jenom ještě nevím na co, docela by mě zajímal i ten film, na který jdeš ty, slyšela jsem o něm jen kladné ohlasy :-) ale uvidíme :-).
Těším se na ten klid, který nastane o Vánocích, aspoň na těch pár dní... pohádky, čajík, cukroví, teplá postel, nebo vycházka a pak teplá postel :D klidně i to kino... hlavně se na chvilku zastavit, usmívat se a nic neřešit... už aby to bylo! :D :-)
Hezký týden! Drž se! :)

3 S-hejvi S-hejvi | Web | 12. prosince 2017 v 15:03 | Reagovat

Já jsem zimní bundu letos koupila v Promodu a jsem snad poprvé maximálně spokojená :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama