Květen 2017

Květ(i)nová vzpomínka

27. května 2017 v 20:52 | Darkness ღ |  My Diary
Aloha,
od mého posledního únorového článku uběhlo už několik dní.. ehm.. buďme upřímní -> několik měsíců. Píšu to sem snad pokaždé, ale kdyby přišel náhodou někdo nový, tak za to může především škola. A také má lenost, protože volný čas hold raději využiji čtením knížek, hraním her či sledováním filmů a seriálů. Což mi připomíná, že momentálně skončíly/končí některé z mých velmi oblíbených serálů - The Vampire Diaries, Bates Motel a zanedlouho se k nim přidají i Pretty Little Liars. Jsem z toho mírně zarmoucená, ale na druhou stranu mám v zásobě pár rozkoukaných nebo teprve vyhlížejících serošů. :)
Co se týče mého boje se školou, tak se zatím hrdě držím. Zkouškové už je v plném proudu a i když se mi prozatím vše povedlo dát na první pokus, svrbí mě neblahé tušení, že tomu bude brzy učiněna přítrž. Za pár dní mě čeká zkouška z neurologie a vůbec nevím, jak se s tím poperu. Dokola pročítám stopadesát (!) stránek a stejně si z toho nepamatuji ani Bé.. natož Cé. Nutno podotknout, že odjakživa se se mnou nervová soustava moc nekamarádila.
Poslední dobou ujíždím na banánanovo-kakaových palačinkách s pořádnou dávkou jahod a nemůžu se tím nasytit. Každý den si říkám, že bych se chtěla zdravě stravovat a pravidelně sportovat. Jenže to bych nesměla být mistrině ve výmluvách. :D Akčně jsem si stáhla aplikaci Runtastic, která mě snad k nějaké te aktivitě aspoň trochu dokope. Pořídila jsem si nové botky na běhání a teď už je jen třeba se do toho všeho pustit! Držte palce, ať se lehko nevzdávám a já se snad zase "brzy" ozvu.

Jaké seriály vás baví? Také si kolikrát přijdete jako nenažraná čuňátka? :D Nějaká rada, jak se udržet při učení a donutit těžko pochopitelnou látku, aby se nastrkala do hlavy a zůstala tam?

By Darkness ღ