Únor 2017

F(uck)ebruary Diary

10. února 2017 v 20:33 | Darkness ღ |  My Diary
Zdravím!
Tak se pomalu rychle blíží půlka února a s tím končí mé volno a odpočinek. Fuck! Vůbec se netěším zpátky do školy.. zpátky do smradlavého špitálu na praxi, kde si z nás pomalu dělají otroky (až na pár světlých výjimek).. zpátky do lavic, kde strávím svoje mládí. Fuck, fuck, fuck!
Myslela jsem si, že během toho týdne a půl si doma odpočinu - pekelně jsem se mýlila. Tento týden byl zasvěcen zvlášť obíhání doktorů. V pondělí oční - ano, vaše Darkness ღ bude mít brejličky! Už je mám vybrané a upřímně.. představovala jsem si něco jiného - velké černé - ale ve finále mám střední fialové (naštěstí také má oblíbená barva). Whatever. Mám velmi slabé na dálku a hodlám je nosit jen ve stavu "nejvyšší nouze", protože nechci, aby si na ně mé oči zvykly a já na nich zůstala závislá. Doufám, že aspoň toto mé přání je splnitelné. LOL.
Stavila jsem se i za svým praktickým lékářem, aby taky na mě hodil očko, protože od střední mě neviděl. Konečně někdo, kdo mi pomohl! Také mi vysvětlil, oč se jedná a mým problémem je, že jsem nevyspalá a nedodržuji pravidelné stravování ani cvičení -> já jsem ve stresu = tělo je ve stresu. Bohužel, vůbec netuším, jak mám dodržovat "zdravý životní styl", když ve škole jsem od nevidím do nevidím. Nemám čas na jídlo, spánek ani pohyb. FUCK!
Asi jste si všimli, že hodně používám slovíčko "fuck". Pusťte si Matky na tahu (Bad Mom's) a hned pochopíte proč - samozřejmě v angličtině. ;) Je to boží film, u kterého jsem se nasmála a báječně zrelaxovala. Viděla jsem ho jak v originále tak s dabingem a rozhodně doporučuji originální verzi v angličtině! Český dabing filmu hodně ubral, jak tomu bývá ostatně i v jiných případech (např. Deadpool).
Jdu si teď pustit nějaký našláplý song a užít si poslední dny volna. Vám přeji hezký zbytek týdne a držte mi pěsti, ať přežiji letní semestr ve zdraví.

Viděli jste Matky na tahu? U jakého/ých filmů se nejvíce odreagujete? Taky neradi chodíte k lékařům? :D
By Darkness ღ

Zimní semestr 2016/2017 » DONE «

1. února 2017 v 21:02 | Darkness ღ |  My Diary
Zdravíčko!
Jak už nadpis napovídá, mám za sebou úspěšně zimní semestr. Ano, splnila jsem všechny zápočty, zkoušky i kolokvia. Sama nevím, jak se mi to vůbec podařilo. Všechno na první pokus, kromě neurologie, která však nikdy nebyla mým šálkem kávy. A tak není divu, že jsem s ní tak dlouho bojovala, ale nakonec jsem přeci jen zvítězila! A nikdo se nás po škole stejně nebude ptát, na kolikátý pokus jsem co udělali.. hlavně je, že je to tam!!
Tato skutečnost odstartovala dráhu oslav. Mojí první odměnou byla naložená pizza k večeři a následně kino s ňamkatým sýrovo-slaninovým popcornem - ano, jsem nenažraný tvor! Pokud by jste měli zájem, mohla bych na film napsat nějakou recenzi. Jedná se o kousek s názvem Rozpolcený a už předem mohu prozradit, že ho DOPORUČUJI! ;)
Další den byl v duchu cestování - no prostě se dopravit domů na 2-týdenní prázdniny. Zpočátku byla cesta na pohodku, ale po polovině přišli potíže. Skoro půl hodiny jsme se motali v jednom městě a já s pochopením sledovala řidiče, jak si za volantem mne obličej. Když jsme se konečně vymotali, jeli jsme ještě slušný kus cesty za traktorem. Já už jen čekala, kde narazíme na nějakou bouračku a já skejsnu v buse na několik hodin. No naštěstí jsem domů dorazila jen s půlhodinovým zpožděním a po rychlé obědo-večeři jsem zašla na kávičku ke kámošce.
Dnes jsme si s bývalou spolužačkou zašly pochutnat do místní restaurace, kde vaří vážně dobře. Pokecaly jsme o věcech, co se nedávno odehrály a zároveň pohovořily o budoucnosti. Další pohodový den.
V příštích dnech mě čeká více a více jídla.. 2 kamarádky už mají slíbenou pizzu se mnou, takže do školy se nejspíš vrátím jako kulička. :D
A jak se daří vám? Co škola? Teď nevím, zda se ptát na vysvědčení nebo zkoušky.. každý odepište podle sebe. :D Popřípadě jak se daří v práci. ;) A poslední otázka - skrývají se mezi váma také takový nenažranci jakou jsem já?! :D
By Darkness ღ