Leden 2017

Hello January #2017

8. ledna 2017 v 23:12 | Darkness ღ |  My Diary
Hello,
úvodem bych chtěla všem popřát jen to nejkrásnější do roku 2017 a hlavně hodně zdravíčka, protože to je to nejdůležitější.
Já jsem plně ponořena do učení s vědomím, že mám za sebou teprve polovinu předmětů. Pro představu - zbývá mi jich ještě dalších 8. Nebudu kecat, neležím v tom od rána do večera, ale člověk se potřebuje taky na chvilku odreagovat.
Ani nevíte, jak moc bych si přála někam odjet, dát relax a nic neřešit. Naložit se do vany s pěnou a lístky růže, otevřít lahvinku vína a přikusovat sladké jahody. Nebo si sednout ke krbu s knížkou a hrnkem horkého latte a sem tam po očku mrknout z okna na snášející se vločky sněhu. Nebo se ráno nechat překvapit míchánými vajíčky či palačinkami s borůvkami. Samozřejmě by nesměl chybět pomerančový džus.
Ach, jak krásně si to v hlavě maluji. A pak se vrátím zpět do kruté reality. Ve stresu z hromady učení. Bezdradná ve vymýšlení bakalářky. Vynervovaná ze svých stavů, kdy mi je zle. Furt si říkám, že to nic není, že to mám v hlavě.. ale ono je těžký se o tom přesvědčit. Ale tak kdyby by to nebylo jenom ze stresu, tak by mi bylo zle i v noci a ráno. Ne až si vlastně vzpomenu, že mi má být špatně (což je bohužel brzy). Stejně tak mě to přejde, když jsem plně zaměstnána kamarádkou, filmem nebo hrou a nemyslím na to. Takže to musí být v hlavě! No není tomu tak? Ale jelikož to mám pořád na mysli i někde v podvědomí, vrací se to stále a stále do kola (někdy ani pořádně nezmizí) a pak taky není divu, že mám sevřené hrdlo, buší mi srdce a je mi nevolno, když jsem celá napjatá a neustále ve stresu. Navíc jsem většinu dne shrbená nad papíry/notebookem, což taky dvakrát nepomáhá. Jsem už z toho unavená a smutná.. nebaví mě to a přeji si, aby to všechno konečně odeznělo a bylo pryč. Please.
Heh, začala jsem celkem zvesela a končím až depresivně. Pevně doufám, že vy se máte líp.
Jak jse oslavili Silvestr? Vzali jste si nějaká předsevzetí? Máte nějaký sen, který by jste si letos chtěli splnit? Zažil někdo z vás to, co zažívám teď já? Nějaké rady?
S přáním krásného roku 2017,
vaše Darkness ღ