Prosinec 2016

What I Hate About Christmas

24. prosince 2016 v 16:22 | Darkness ღ |  My Diary
Výsledek obrázku pro the perks of being a wallflower tumblrVánoční svátky by měly být plné klidu a pohody... jenže pro mě tomu zdaleka tak není. Rovnou mohu pominout nákupy dárků, které obsahují nekonečné obíhání po nákupních centrech, brouzdání po internetu a někdy až zoufalství. Já ze všeho nejvíc nesnáším Štědrý den. Ano, ten den, kdy by si rodiny měli spolu sednout a užít si trochu té vánoční atmosféry. Ten den, kdy se pod stromečkem objeví hromada dárků. Jako malá jsem se na tento den samozřejmě těšila, ale bohužel je tomu dávno, co jsem z toho vyrostla.
Už od rána se musím dívat na znechucenou matku, která připravuje bramborový salát a naklepavá řízky. I když během dopoledne vysaji a vytřu, neujdu poznámkám, že všichni se v tomhle baráku válí, jí to nebaví, příští rok pojede raději k příbuzným a vůbec... Ve vzduchu je za ten den tolik negativní energie, až mám sto chutí vylítnout z kůže. K tomu občas sem tam něco poklidí a nezapomene u toho hekat a přidávat štiplavé poznámky, které sice říká "do vzduchu", ale je jasné, na koho jsou směřovány. No otec je pro jistotu zalezlý u sebe v pokoji a má klid. Takže já nakonec se z dolního patra přesunu taky nahoru, protože toho mám už dost.

#ChristmasIsComing #Studying #Desperate

17. prosince 2016 v 22:40 | Darkness ღ |  My Diary

Místo toho, abych sháněla dárky k Vánocům, ležím v papírech, na kterých pomalu ještě zasychá barva z tiskárny. Ano, doteď jsem nebyla schopná všechny dárky nakoupit. Sice pro každého mám něco, ale kompletně vyřešenou mám pouze maminu a přítele. Otce bych v podstatě mohla mít hotového také, ale chtěla bych ho obdarovat aspoň ještě jednou drobností, která není kosmetikou... nápady moc PROSÍM?!? .... A pro kamarádku mám 1 (spíše doplňující) dárek. Jo, mohla bych vymyslet cokoliv, ale raději zvolím něco užitečnějšího - takže si to ztěžuji. *thumbs up*
Fakt "zbožňuji" své spolužáky za to, že mi takhle před Vánoci naplánovali zápočtové testíky. Ležím v tom půl dne a stejně nevím ani hovno. Akorát je mi z toho špatně a obávám se, že mám některou z mnoha nemocí, co se musím nadrtit. Což vážně momentálně nepotřebuji.. *fuck this shit*
Chci konečně všechny starosti hodit za hlavu a užívat si aspoň chvilku vánočních svátků. Navléct se do svetru, sednout do křesla pod teplou deku. zapálit svíčku, dát si čaj a přečíst si knížku. Ale není mi přáno..
Týden prázdnin budu muset využít do poslední kapky k šprtání. S prvním týdnem přijdou další zápočty a pak další a další.. je to k zbláznění! K tomu půjdu na nějaká vyšetření, tak snad přijdou dobré zprávy. I když nevím, co bude znamenat "dobré" - buď je skutečně někde problém nebo jsem stresař. A teď jak se s čím vypořádat, že jo?
Přeji alespoň vám krásné svátky plné pohody a příjemně prolenošeného času.
Vaše Darkness ღ

After all this time? Always..

3. prosince 2016 v 12:17 | Darkness ღ |  My Diary
Výsledek obrázku pro after all this time always gif

Harry Potter patří neodmyslitelně k mým dětským létům. Je to už 15 let, co na plátna kin přišel první film z tohoto kouzelného světa pod názvem Harry Potter a Kámen mudrců. Ani si nepamatuji, kdy jsem ho ve skutečnosti poprvé viděla, ale vzpomínám si, že na dvojku mě vzala sestřenka - tenkrát mi bylo 7 let. V tak útlém věku jsem do kina z vlastní iniacivity samozřejmě nevyrážela, a tak premiéry další dílů kolem mě proplouvaly bez povšimnutí. Ale vždy se nějak stalo, že jsem si svou cestu k dalšímu filmu našla. Dokonce jsem si chtěla Harryho Pottera a Ohnivý pohár přečíst, protože jsem byla zvědavá, jak to všechno bude pokračovat, ale ve svých 9 letech jsem se prokousala pouze první kapitolou a pak se na to vykašlala. Teprve až v roce 2007 jsem s kamarádkou vyrazila do kina na Prince dvojí krve. Bohužel už si nevzpomínám, zda jsem viděla Relikvie smrti na kinových plátnech nebo až dýl.