Listopad 2016

Stressed Out

18. listopadu 2016 v 18:45 | Darkness ღ |  My Diary

Skoro pořád jako na trní.
Permanentí knedlík v krku až to bolí.
Strachuji se, že to se mnou někde sekne.
Polejvá mě horko a srdce buší jako o závod.
Bolest se posouvá z místa na místo a já nevím,
jestli je skutečná nebo jen psychicky vyvolaná.
Už mě to nebaví, ale je těžké být v klidu a nemyslet na to.
Tupě zírám před sebe.
Ztrácím chuť k jídlu.
Diagnóza? STRES.
Darkness ღMlha nostalgie

13. listopadu 2016 v 19:40 | Darkness ღ |  My Diary
Výsledek obrázku pro alone girl in forest

Znova tu sedím obklopená mlhou nostalgie a vzpomínám několik let dozadu. Vzpomínám na dobu, kdy jsem končila jednu etapu na základní škole a začínala novou na střední. Bylo to období, kdy jsem poznala přes internet spoustu lidí a někteří se mi zaryli pod kůži víc než jiní. O některých jsem se již v minulosti na tomto blogu zmínila a někteří upadli v zapomění.
V ten čas jsem většinu svého času trávila za monitorem počítače až dlouho do noci. Pařila jsem online hru, kde jsem se stejně převážně vykecávala, zapojila se do RPG hry, ke které jsem se dostala přes blog, pročítala články různých blogerů a zanechávala jim komentáře a při tom všem jsem samozřejmě neopomenula být neustále online na facebooku. Mé celé dny se točily hlavně kolem těchto aktivit. Ve škole jsem sedávala neklidně, protože jsem měla obrovskou chuť vystřelit z lavice, doběhnout domů a zapnout komp.
Jenže ze začátku jsem byla hlavně závislá na náladě otce a na tom, jestli mě na počítač pustí, protože mi byl přenechán pouze takový starý dědeček, který utáhl leda brouzdání po netu a to zrovna ne ve špičkové rychlosti. Teprve až v průběhu střední jsem dostala notebook a ten jsem rozhodně nešetřila. Měla jsem ho rozžhavený po celý den a nebyl pro mě problém prosedět u něj dlouhé hodiny až do půlnoci (a dýl).