Pohlceni láskou » 4. část

19. dubna 2016 v 21:03 | Darkness ღ |  Nightmare †

Hodiny chatování se Samem se začaly pomalu ale jistě krátit stejně tak jako věty. Nebylo se už o čem bavit a já mu nemálokrát vynadala, že si se mnou vůbec nepovídá. Jen nad tím pokrčil rameny, že prý není moc komunikativní. Chyběly mi ty staré časy, kdy jsme si psali dlouho do noci, dokud jsem neusla s úsměvem na tváři a jeho posledním slovy v paměti. Vzdálili jsme se od sebe tak moc, že přišly i dny, kdy jsem od něj neviděla ani čárku.


Netrvalo to dlouho a brzy jsem poznala na internetu nového kluka. Jmenoval se Damon a hned se mi zalíbil. Seznámila mě s ním má (překvapivě) internetová kamarádka Natalie. Se Samem jsme si psali opravdu málo a Damon se stal milým utěšitelem. Byl pohledný, hodný a vtipný. Byl to ten typ, pro který jsem vždy měla slabost. Psala jsem si s ním tak často, jak to jen šlo. Neměl tolik času a mrzelo ho to stejně jako mě.
Jelikož měl Damon problémy s kolenem, musel na operaci a pár dní zůstat v nemocnici. Bylo mi ho líto, ale na druhou stranu měl na mě najednou spoustu času. Chatovali jsme většinu dne a vtipkovali o tom, jak si napíšu omluvenku, že se musím starat o jednoho pacienta. Tajně jsem mu o hodinách pod lavicích psala smsky a nedočkavě čekala na odpovědi. Cítila jsem se milována, ačkoliv mi nikdy své city nevyjádřil. Nejvíce čeho jsem se dočkala byla slova "Mám tě rád.", ale i to mi stačilo. Někdy prostě člověk se nemusí vyslovit, aby to druhý vycítil. Chodila jsem po chodbách jak omámená a věnovala pozornost jen svému mobilu. Každou smsku jsem si přečetla nejmíň desetkrát a užívala si ten pocit, jak mě hřeje u srdce. Smála jsem se jeho nápadům a vtípkům a byla zase projednou šťastná.
Bohužel, pár dní po propuštění z nemocnice se jeho čas opět zkrátil. Avšak vždy si na mě nějaký našel a já se měla na co těšit. Sama jsem odsunula na druhou kolej a vyměňovala si s ním spíše neutrální zprávy. Už jsem nad ním tolik nepřemýšlela. Byla jsem poblázněná Damonem. V mobilu jsem měla stáhlou jeho fotku a nemálokrát jsem si nad ní poslintovala. Jo, zní to divně, hloupě a komicky, ale určitě si to děvčata dokážete správně vybavit. I když jsem s ním nebyla v kontaktu každý den, měla jsem ho plnou hlavu a nesmírně jsem toužila se s ním setkat.
Blížily se letní prázdniny a konec školy. Zamilovaná se spoustou času. Jaké krásné dny to přicházely.
"Když otec nebude nic namítat, mohl bych za tebou v srpnu přijet." ozval se mi Damon a já málem vyskočila do stropu radostí. "Určitě přijeď! Budu se moc těšit!" odepsala jsem o pár minut později, aby se neřeklo.
"Já také. Ale na tobě je vymyslet, co budeme spolu dělat."
"Hmm.. mohli bychom zajít k rybníku. Venku snad bude hezky a byl by to krásně strávený den."
"Nevím, jestli to stihnu v tom teplejším období. Zkus vymyslet ještě něco jako náhradní plán."
"U nás ve městě se toho moc dělat nedá. Můžu tě vzít na procházku do lesa nebo na náměstí."
"Tak třeba na náměstí."
"Okej, a co budeme dělat dál?"
"To je na tobě." poslal mi mrkající smajlík.
Ve svých myšlenkách jsem se s ním už líbala.
Té noci jsem usnula s mobilem v ruce a úsměvem, který mi na tváři vykouzlil tentokrát Damon.

Znamená to, že nastal definitivní konec mezi Ariou a Samem?
Získá její srdce tajemný Damon?
Setkají se spolu?
---
Pokračování příště
Vaše spisovatelka Darkness ღ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 20. dubna 2016 v 5:46 | Reagovat

Slova "Mám tě rád/a" jsou někdy víc, než "Miluju tě"...
Jinak opět tajuplný, nadějný a otevřený konec,... těším se na pokračování, jak se vztah mezi Ariou a Damonem bude vyvíjet... jen mi je trochu líto Sama :-)...
Skvělé napsáno, já to prostě musím chválit pokaždé, ale nemůžu si pomoct. Baví mě to! :-)

2 Ella Ella | E-mail | Web | 23. dubna 2016 v 8:55 | Reagovat

Je to tak krásně napsané. ♥ :)
Btw, s matikou jsi mě pobavila, mám to totiž úplně stejně :D

3 Gabriella Gabriella | Web | 24. dubna 2016 v 21:51 | Reagovat

Moc pěkné :) těším se na další část! :))

4 Victoria Renkse Victoria Renkse | Web | 25. dubna 2016 v 15:32 | Reagovat

nádherně napsáno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama