Únor 2016

Mé setkání s Katherine Pierce

25. února 2016 v 20:40 | Darkness ღ |  My Diary

Probudila mě ukrutná bolest hlavy. Pomalu jsem otevřela oči a rozhlédla se kolem sebe. Tma. Sáhnu si na temeno a syknu. Něco mě muselo pořádně uhodit. Opatrně jsem se zvedla a udělala pár nejistých krůčků. Zamotala se mi hlava. Nahmatala jsem kamennou stěnu a vyrazil kupředu.
"Konečeně světlo." vydechla jsem a vyrazila za ním. Zbývalo už jen pár kroků, když tu najednou mi cestu zastoupila žena. Dlouhé vlasy barvy kaštanu jí rámovaly pohledný obličej s hlubokýma hnědýma očima. Zpod kožené bundy jí vykukovalo tmavě fialové tričko a černé kalhoty splívaly s elegantními botkami na podpatku.
"Chystáš se někam?" ušklíbne se a zkřítí ruce na prsou. "Já..já se snažím najít cestu domů." zakoktám se a pokusím se kolem ní protáhnout. "Ne tak rychle!" křikne a popadně mě za zápěstí. "Děje se něco?" zamrkám překvapeně. "Kde je?!" vybafne. "Co?" pípnu až příliš vyděšeně. "Nehraj si se mnou a okamžitě mi řekni, kde se ten bastard schovává!" zatřese se mnou. "Ale já nevím, o kom mluvíš." nechápavě se na ni podívám. "Sakra!" zakleje a odstčí mě od sebe. Na to jak křehce vypadá, má ohromnou sílu. "Nemám čas. Musím ho najít. Hned!" rozkřikne se a uhodí pěstí do nejbližšího stromu. Čekala bych, že si alespoň odře ruku, ale od stromu jen odlétly třísky a žena neřekla ani půl slova.
"Omlouvám se, ale musím už jít..ehm..madam." chystám se k odchodu. "Katherine. A nikam nepůjdeš! Pomůžeš mi ho najít." ďábelsky se usměje. Ve vteřině má obličej pár centimetrů od mého a upřeně se mi dívá do očí. "Uděláš, co ti nařídím, nebudes se snažit utéct a nikomu nic nepovíš." řekla. "Udělám, co mi nařídíš, nebudu se snažit utéct a nikomu nic nepovím." zopakuji po ní. Když odvrátí pohled zalapám po dechu. Chtěla jsem odejít, ale zjistím, že z nějakého důvodu to nejde. Jsem zmatená a za chvíli si na své dřívější úmysli ani nevzpomenu. "Pojď." přikáže mi Katherine a já ji slepě následuji.
Až po několika dnech jsem se dostala z jejího ovlivnění. Během toho jsem posloužila tolika špatnostem, že jsem to málem neustála. Katherine je tak zvrácená. Upíři jsou zvrácení.

Jedná se o vyprávění, které jsem psala na gymnáziu, když jsme dostali zadáno napsat o setkání s naší oblíbenou postavou. Nevím, proč jsem ze sebe udělala oběť a proč jsem při setkání netušila o koho jde. Ale už jsem to tak napsala a dříve než list zahodím, chtěla jsem tento úryvek zachovat alespoň na svém blogu. Pokud bych měla tu možnost, celé bych to přepracovala. Samozřejmě bych se s Katherine dala dohromady dobrovolně a páchala s ní různé nekalé činy. Možná někdy v budoucnu napíšu druhou verzi. Ale to je ve hvězdách.
Vaše Darkness ღ

Cinema - February 2016

1. února 2016 v 22:28 | Darkness ღ |  Film

Asi mám nějakou krizi nebo nevím. Vůbec se mi do tohoto článku nechtělo. Stejně tak jako do jiných. Vždy, když má naladu něco nepsat, není čas. A když mám času dost, vůbec se mi nechce a nic mě nenapadá. Jako první mě upoutal Deadpool, na kterého mám zálusk už pěkně dlouhou dobu a nemohu se dočkat. Loňská marvelovka Ant-Man mě tolik nezaujala. Ale Deadpoolovi věřím a doufám, že tento nový druh superhrdiny mě pobaví. Sice jsem ještě neviděla Zoolandera jedničku, ale rozhodně to napravím, abych se mohla pobavit dvojkou. A to že tam hraje Bieber? No tak to jsem málem spadla ze židle. Ale jo, já to přežiju. *laugh* I v tomto měsíci se bude promítat nějaký horor a tentokrát nese název The Boy. Miluji horory odehrávající se ve velkých honosných domech, so why not? A poslední jsou Bohové Egypta - abychom tu měli i nějaké to fantasy. A jaký názor máte vy? Zaujal vás jiný z filmů v tomto měsíci? Napište mi jaký a proč. :)

Deadpool // Zoolander No. 2 // The Boy


Premiéra: 11.2. 2016 // Premiéra: 18.2. 2016 // Premiéra: 18.2. 2016