Prosinec 2015

Není vám to blbý? Zdobit vánoční stromeček takhle v létě?!

28. prosince 2015 v 15:45 | Darkness ღ

Sedím na předním sedadle našeho roztomilého Getzu, který řídí má milá maminka a poslouchám soundtracky z 22 Jump Street (I can't wait 23 Jump Street!). Nechávám se unášet energií nabitými písničkami a mžourám do slunečních paprsků. Je jaro, brzy budou léto. To je faajn. Oh, počkat! On je vlastně prosinec! *laugh*
Počasí je vážně matoucí, ale já sníh nepostrádám. Nemám ráda ty sračky, ve kterých se musí člověk brodit, když ta bělostná pokrývka roztává. I když na druhou stranu mám pocit jako kdybych něco prošvihla. Mám raději ta teplá období, kdy nemusím jít ven nabalená jako sněhulák a všude dobíhat zpocená, jelikož chodím pravidelně pozdě. Jenže už jsem se párkrát přistihla, jak si při pohledu na zimní obrázky/gify představuji, že stejný výhled bych měla i z našeho okna, na jehož parapetu svítí umělé osvětlení a vesele mává Santa Claus (I don't care that we're in Czech Republic!).
Všichni jsou jistě nadšení z vánočních svátků. Nechodí se do školy, člověk se jen válí doma a láduje cukrovím, aby si pak vzal jako novoroční předsevzetí, že během pár měsíců zhubné do plavek (což bych já mimochodem potřebovala). Já se však doma ohromě nudím. První týden jsem víceméně strávila generálním uklídem celého baráku (největší práci mi dal asi určitě můj pokojík). Jinak mě pronásleduje nekonečná nuda, kterou zaháním sledováním Brooklynu Nine-Nine, ale bohužel se blížím ke konci druhé série, takže brzy si budu muset najít další seriál, damn! Také se pomalu učím na zápočty a zkoušky, které mě čekají v lednu. Už aby to bylo za mnou a přišly ty 2 nádherné měsíce paření, kalení a nicnedělání. *letmedreamaboutitforaswhile*
Pokud vás zajímá, co jsem dostala za dárky, tak s tím se tu vypisovat moc nebudu. Samozřejmě pod stromečkem nechyběli ponožky a jiné oblečení. Objevila se tam také spousta dárků, které jsem si vybrala a pár mě i překvapilo. Když to shrnu, jsem velmi spokojená.
Jinak jsem si před pár dny stáhla A Christmass Horror Story, ale bohužel jsem se k tomu pořád nedostala. No jsem zvědavá, jestli to zvládnu ještě letos nebo si to pustím až cestou na koleji (nebo na koleji). Každopádně vám přeji hezký zbytek roku 2015 a slibuji, že se ještě tento rok ozvu, abych vám popřála krásný vstup do roku 2016. *smile*
A jak jste na tom vy? Užíváte si požehnaného volna nebo se nudíte stejně jako já? Který dárek vás potěšil nejvíc? Máte nějaké úžasné plány na Silvestra? Mé jsem prozatím nejasné. Pochlubte se, ráda si vaše komentáře přečtu. :)
Vaše Darkness ღ

Cinema - December 2015

21. prosince 2015 v 14:56 | Darkness ღ |  Film
Vím, že je to tak úplně na poslední chvíli, ale popravdě mě v kině nic moc nezaujalo. Tento týden jsem mě obrovskou chuť na něco zajít, ale ono ani není pořádně na co. Jediné, co bych riskla, je Krampus, ale mám obavy. Mohla by to být dobrá komedie, ale zároveň i ohromná blbost. Pravděpodobně se jedná o jakýsi průměr s téměř 70%. Raději se tedy oddávám sledování seriálu Brooklyn Nine-Nine, na který mě přivedla kamarádka z blogu a jsem ji za to velmi vděčná. Vždy mi navodí dobrou náladu. Přidala bych z povinnosti Vánoční Kameňák, ale vzhledem k tomu, že na čsfd.cz má pouhých 17%, neodvážím se. Dalším hitem by měl být pravděpodobně Malý Princ, ale nějak nemám na pohádku náladu. Příběh jsem četla a to mi prozatím stačí. Pokud by však měl někdo tu chuť se podívat, myslím, že nezvolí špatně, protože je ohodnocen téměř 90%. Možná někdo může vykřikovat, jak mohu opomenout dlouho očekávané Star Wars. Jednoduše. Nijak mě nelákají a 1 s 2 jsem viděla před mnoha lety. Vrace se mi k tomu nechce a co jsem slyšela, fanoušci nad sedmým dílem zapláčou. Přestou má tento díl neuvěřitelných 85%. Když jsem byla posledně v kině na předpremiéře Hunger Games, pobavil mě trailer na český film Padesátka. Hodnocení 56% - možná někdy na netu kouknu. Asi jsem náročná, ale jediné, na co bych začla, je stále Krampus. Přeci jen je to moje povinnost (jako fanouška hororů). Pokud jsem nezmínila nějaký dobrý film tohoto měsíce, stačí mi to v komentářích pod článkem zdůraznit a já se na něj ráda mrknu. *smile* Přeji příjemné prožití vánočních svátků a brzy se zase ozvu.

Wild Life

13. prosince 2015 v 12:04 | Darkness ღ |  My Diary
Běhat po rozlehlé planině, skrývat se do temných nor. Usínat v měkké voňavé trávě, třást se v neznámé temnotě. Ucítit omamnou vůni rozkvetlé růže ve zmrzlém lese.
Mé myšlenky se snadno a rychle mění. V jednu chvíli teskním po teplém barevném podzimu a znenadání dávám přednost procházce v pochmurném lese, kde vládné ledová královna. Na okamžik v mých očích zazáří světýlka plápolajících svíček a v nose mě pošimrá vůně čerstvě upečeného cukroví a vidím se v křesle pod dekou s jednou z mých oblíbených knížek.. Avšak tento krásný okamžik brzy nahradí pocit samoty, smutku, bezmoci..
Jak se mám z něčeho těšit, když všude kolem mě je chaos a zmatek? Chci mít kolem sebe přátele, kterým mohu věřit. Být v náruči přítele, kterého nade vše miluji, a tulit se celý večer s přáním, aby nikdy neskončil. Bohužel, vždy musí dojít k narušení. Když se nejedná o narušení z okolí, které mi ty krásné pocity nehodlá dopřát, zaklepe na dveře má stará dobrá známá.. Ta co lusknutím prstu mě ponoří hlouběji a já musím opět vyplavat vzhůru, ale kolikrát už nenacházím sil. Ale kvůli okolí se musím překonat a tvářit se, že všechno je v pořádku a nic se neděje.. kromě mého vnitřního boje.
Chci psát veselé články.. Články o tom, jak se mám skvěle, co jsem během týdne dělala a podělit se s vámi o svoji radost. Ale vzápětí mám chuť si postěžovat, jak se s některýma věcma těžko vyrovnávám a zamyslet se, co mě k tomuto stavu v minulosti dovedlo. Proč mě zraňují slova, která mě zranit neměla.. Proč mě zraňují činy, které nebyly nikterak zle myšleny.. Proč ve všem hledám špatný úmysl a lež.. Proč píšu tento pochmurný článek, když mám na srdci i laskavá slova, o která se chci s váma podělit.. Proč?
Chci být vlkem. Krása, síla, nebezpečí.. to vše spojené do jedné nádherné bytosti. Obdivuji tato divoká stvoření a pokud nemohu být jedním z nich, stanu se jejich přítelem.
Vaše zmatená vlčice Darkness ღ

The dark side inside of me needs to be burried

2. prosince 2015 v 14:58 | Darkness ღ |  My Diary
Hey guys!
How's it going? I would like to say, that I'm fine, but it wouldn't be true. Yeah, I'm studing what I want and I've got awesome boyfriend and new great friend. But my past is chasing me. It seems impossible to run away. I just can't stop thinking about it. I wanna hurt myself over and over again.. and maybe die. I'm crying everyday now... and they noticed. They wanna talk with me about that.. they wanna know, what's going on with me. I don't wanna tell them. It's my secret. I don't want to hurt them. I think, that would be worse if they knew the true. So now I'm really afraind that I could loose them... loose him. I love him more than everything. I can't imagine my life without him. It would be horrible nightmare. He's perfect. But.. what should I do? Pretend that I had a moment, but I'm alright now..? I don't know. But it's probably only way how to solve this problem. My problem.
Sometimes I think about old times. I used to write down every my though and every feeling. I wrote long article about my condition and I might felt a little bit better. Maybe that's why I'm back. Maybe I just wanna share my pain with others and my wounds will heal by the time. I just need support.
Maybe you ask, why I don't tell them true. They're my closest and I cover it before them. The answer is simple.. I don't want them to see me in this light. They would see my dark side and I'm afraid what would they think about me. What's more.. they are two on me and I'm alone. Yeah, they're not my enemies, but they wouldn't understand. I just have to move on and make him happy. That's all that matters.
Your sad Darkness ღ