Září 2015

The Drownsman

23. září 2015 v 20:59 | Darkness ღ |  Film

The Drownsman

Fantasy/Horor/Thriller
Příběh se točí kolem dívky jménem Madison, která kvůli nehodě, při které se málem utopila, trpí hydrofobií - strachem z vody. Její trauma se stupňuje ve vize děsivého přízraku, které působí až strašlivě skutečně. Její kamarádky se ji snaží pomoct a odmítají uvěřit, že by muž z jejích vizí mohl být skutečný. Avšak po pokusu zbavit Madison strachu z vody, který se zvrtne, zjistí, že záhadný muž není pouhým přeludem, který vznikl v Madisonině hlavě a jde jim opravdu o život.

Jedná se o rok starý film, který u nás nebyl nijak extra propagován a pamatuji si, že jsem o něm pouze zaslechla. Film mě nezklamal a splnil má očekávání - nedoufala jsem ve scény, které mě vyděsí. Vlastně jsem to brala spíš jako odpočinkový film. Příjemná atmosféra i herci, vizáž vodníka mě neurazila a na záhadný konec se nezapomnělo. Můj dobrý dojem z filmu posílil příval deště s bouří kolem desáté hodiny. Celkově bych film hodnotila průměrem - žádná bomba ale ani neurazí.

I don't talk about my life that much, so here is an update.

20. září 2015 v 9:54 | Darkness ღ |  My Diary

Je to vůbec možné, že jsem se s deníčkem jako takovým neozvala už tak dlouho? Občas jsem se o něčem zmínila u článků s premiérami filmů, ale jinak ani ťuk. Ale ne, nestydím se. Sice jsem doufala, že se vrátím, ale nestalo se tak. Nebyla nálada ani chuť. Avšak i přes mou neaktivitu se objevilo pár věrných, kteří si mé článkynečlánky přečetli a zanechali komentář - mockrát děkuji a neskutečně si toho vážím.
Za týden končí nejdelší prázdniny mého života. A jaké byly? Nudné a nezajímavé. V červnu jsem si byla napsat jedny přijímačky a pak jela se třídou na chatu, kde alkohol tekl proudem, kalilo se do rána a hudba vyřvávala na plný pecky. Upřímně se divím, že to ta chatrč vydržela. Co se týče mého vztahu k spolužákům, tak na jednu stranu mi ta stará parta bude trochu chybět, ale jedná se spíše o zvyk. Ve skutečnosti bych ráda zůstala v kontaktu s tak 6 lidma. Červenec byl ve znamení práce až na poslední týden, kdy byla celozávodka a který jsem si užila se svými přáteli. Pro začátek srpna také trochu práce a od té doby jen flákání a nuda. V září jsme měli třídenní zápis, kde jsme se měli seznámit, ale nepovedlo se. Ve třídě máme 7 kluků z 50 studentů. Nic proti holkám, ale takový babinec.. no fuuha. Pokud nebudu počítat 3 spolužáky, které jsem poznala předtím na facebooku, tak tam jsem se seznámila s cca 7 lidma. Slečny se moc družně netvářily. Nevím, zda to bylo stydlivostí, ale to se s postupem času zjistí.
A ještě jeden malý update. I'm not single anymore. Je to teda už půl roku a ani se mi nechce věřit, jak rychle to letí. Asi to bude tím, jak málo se vidíme, protože bydlí daleko a já se teď odstěhuji ještě dál na vejšku. O tom ale zase jindy.
Nakonec bych se chtěla zeptat, co to proboha je s těma reklamama na blogu?! Dá se toho nějak zbavit nebo mi to tu bude už strašit napořád? Ani za mák se mi to nelíbí a nerada bych blog.cz nadobro opouštěla.
See you soon
Darkness ღ

Cinema - September 2015

19. září 2015 v 11:44 | Darkness ღ |  Film

Tento měsíc mi přijde z hlediska filmů velmi slabý a ve skutečnosti mě do kina netáhne nic. Sinister 2 ráda zhlédnu až bude na internetu, jelikož jsem velký fanoušek hororů (jak jistě víte) a první díl mě zaujal. American Ultra vypadá jako dobrá kombinace akčňáku s komedií, navíc Kristen je mi sypmatická (neptejte se proč, sama nevím). Labyrint: Zkoušky ohněm přidávám jen proto, že jsem se chtěla na první díl podívat, ale než jsem se k tomu dostala, už je v kinech druhý. Snad se k tomu dostanu před třetím.

Sinister 2 // American Ultra // Labyrint: Zkoušky ohnněm

Premiéra: 10.9.2015 // Premiéra: 10.9.2015 // Premiéra: 17.9.2015
By Darkness ღ