Červen 2015

Diary in Flash

16. června 2015 v 15:29 | Darkness ღ |  My Diary
funny animated GIF
Hola! (vážně mě nenapadá žádný originální pozdrav)
Musím se přiznat, že opět mě nenapadá žádné téma na články a tak vám sem jen v rychlosti hodím něco ze svého života (stejně si někteří z vás žádali deníček). Mám před sebou ještě 2 týdny lenošení a poté mě čeká 5 týdnů brigády. Vůbec se tam netěším, ale doufám, že tam potkám pár fajn lidí jako loni a snad to rychle uteče. Celkem mě štve, že proti loňsku se snížila mzda, ale nevím, co jiného sehnat. Dále za týden jedeme se třídou na chatu za účelem se společně ožrat a užít si poslední společné dny. Bohužel ani na tuto akci se moc netěším, protože během 4 let se naše třída rozdělila do menších skupinek a nejsem ten typ člověka, který se touží za každou cenu ožrat. Nemyslete si, že svou třídu nemám ráda. Zažily jsme spoustu hezkých chvil, ale prostě to nejsou lidé, s kterými bych měla potřebu být nadále v kontaktu vyjma 5-ti lidí.
Poslední dobou mé nadšení ze cvičení upadá. Vždy mi to vydrží měsíc a potom bych se na to nejradši vykašlala, i když jsou vidět výsledky. Jsem unavená, méně motivovaná, při některých cvicích na břicho mě bolí záda, protože z nich mám most pro myši a nejde mi se ho pořádně zbavit ani když si dám ruce po zadek + při některých cvicích na dolní část těla mě bolí místo zadku kyčel. Nechápu, co dělám špatně a demotivuje mě to. Přesto se snažím pokračovat i když s menším nadšením.
Včera jsem si po dlouhé době koupila něco na sebe, tak mám aspoň ňákou radost. Doma se strašně nudím, ale nemám do ničeho chuť. To je snad nejhorší. Akorát celé dny hraju jednu stupidní hru, která mě ale překvapivě baví. Ach jo, taková ztráta času. Přijďtě mě někdo proplesknout!
Your Darkness ღ

TAG #1

8. června 2015 v 18:48 | Darkness ღ |  My Diary

Jeeej, tento tag jsem měla vyplnit už strááášně dávno. Dokonce jsem i slíbila, že ho brzy přidám na blog, ale jak je vidět, dokopala jsem se k tomu až teď. Já bych se měla vážně stydět! *laugh* Nominovala mě Eleanor. Takže se jí omlouvám za tak veklé zpoždění a konečně se do toho pustím.

Cinema - June 2015

5. června 2015 v 12:24 | Darkness ღ |  Film
Tento měsíc je doslova nabitý! Nevím, na co do kina dřív, ale jsem si jistá, že mé úspory se jistě ztenčí. Červen mě zruinuje a v červenci, abych pak makala od rána do noci. Ale co.. Maturantem 2015 je člověk jenom jednou! ^^ Tak si to třeba pořádně užít! Minulý týden jsem byla konečně na Avengers, ale jaksi si přesně nepamatuji, jak porazili Ultrona a co se s ním stalo (A já za to doopravdy nemůžu! Viňte z toho toho miláčka, co seděl vedle mě :3 ). *laugh* Řekl by mi to tedy, prosím, někdo? *laugh*

My Life with The Vampire Diaries

3. června 2015 v 15:24 | Darkness ღ |  My Diary

Bez velkého přemlouvání a mučení se mi všichni přiznejte! Kdo sleduje The Vampire Diaries a je nadšeným fanouškem? Nevím, proč mě to tak najednou popadlo, ale rozhodla jsem se věnovat článek jednomu z mých oblíbených seriálů. Přivedly mě k tomu vzpomínky na poslední dvoje prázdniny. Vzpomínám si na úplný začátek toho všeho. O The Vampire Diares jsem občas slýchala, ale v té době jsem ještě nebyla takový závislák na seriálech. Vlastně myslím, že zrovna tato parta upírů, čarodejnic a vlkodlačků odstartovala mou závislost. Jako každý rok jsem byla na 2 měsíce osvobozená od školní docházky a tak nějak jsem neměla do čeho kopnout. Napadlo mě tedy pustit si zrovna tento seriál. Okamžitě jsem se do něj zažrala a sledovala několik dílů denně. Zatímco všichni netrpělivě čekali na 4. sérii, já se postupně prokousávala dál, fandila Steleně, zamilovala se do veselé Caroline, mračila se na Damona i Katherine a následně nenáviděla Klause.

<WhoCaresAboutTitle>

1. června 2015 v 19:26 | Darkness ღ |  My Diary
Ahojky broučci,
udělalo mi ohromnou radost, že jste na mě všichni nezanevřeli a máte z mého návratu radost. ^^ Zahřeje to u srdíčka a mám mnohem větší chuť do psaní článků. Nápadů mám v hlavě mnoho, ale jsem nějaká líná. *laugh* Řeknu si, že bych chtěla psát o tom, tom a tom, ale když vlezu na stránky blogu, tak ani nevím jak začít. Celé zlé toto. Někteří z vás se ptali po článcích z mého života a musím říct, že nějaké novinky přeci jen jsou. Ale jen si na ně hezky počkejte. ^^
Jakým směrem se zaměřit, jsem se ještě nerozhodla. Přála bych si, aby na blogu existovalo taková tlačítko, kterým bych mohla přepínat layouty a zobrazování článků podle nálady. Takže milý blog.cz, napravit! *laugh*
Dneska jsem si projížděla pár svých starších článků a vůbec nechápu, kam se poděla moje schopnost takhle spát. Přijde mi, že dříve jsem sedla a psala. Že to šlo samo. A teď najednou mám nějaký offline režim nebo co. Asi jsem vyždímaná z těch slohovek, co jsme v posledním roce trénovali na maturitu. *laugh* No snad brzy zase načerpám síly.
A vzpomínáte na moje odhodlání týkající se cvičení? Momentálně cvičím podle Cassey Ho - je to blázínek, ale velmi jsem si ji oblíbila. ^^ Cvičení s ní je jedna velká radost, ale kolikrát nechápu, jak může mí takovou výdrž a ještě u toho mluvit. Já jsem ráda, že tahám jazyk a zvládnu aspoň tu lehčí verzi. *laugh*
A co vy bobečci? Mátě nějaké novinky? Povídejte, přehánějte, poslouchám! :3
Vaše Darkness ღ