Květen 2015

Back to the Darkness?

29. května 2015 v 10:18 | Darkness ღ |  My Diary
My lovely monsters, I am back. I would love to stay here for a long. I really missed you and I hope you missed me too. ^^ Nevěřila jsem tomu, že se do roka vrátím, protože bylo málo času a žádná chuť. Ale teď mě čekají 4 měsíce lenošení, tak proč je nevyužít? *smile* Ale tak trochu se potýkám s otázkou, co dál s mým blogem..? Mám ho nechat tak jak je a navázat tam, kde jsem skončila nebo se mám vrátit k tomu jaký býval dříve? Na jednu stranu jsem si tento layout oblíbila a nechce se mi s ním loučit, ale na druhou mi chybí ty temné stránky, na které bývali všichni zvyklí. And I know, that many visitors prefered depression, fear, sadness,.. Stále mám v zásobě články týkající se rozšíření Outlastu (snad někdo pamatuje). Navíc mám teď spoustu času na horory, takže bych se mohla občas zmínit i o nich. ^^ Opravdu se teď nemohu rozhodnout jakým směrem se vydat. Možná by mi pomohl váš názro...hm?
Your Darkness ღ

Cinema - May 2015

27. května 2015 v 20:11 | Darkness ღ |  Film
A ohlédnutí za filmy měsíce ještě jednouuu!! Osobně mě zaujal nejvíc Poltergeist, ale vytáhněte ty posery na horor do kina! Impossible! Ale v červnu na Insidious 3 tam někoho dotáhnu klidně i svázaného. *laugh* Jinak v sobotu se konečně chystám na Avengers (poslední šance), takže žádné spoilování! *laugh* Také se chystám konečně k normálnímu článku, který se nebude týkat pouze filmových premiér jako tomu bylo v posledních měsících. Jo, asi to už vypadá na návrat Darkness.. ^^

Cinema - April 2015

22. května 2015 v 12:50 | Darkness ღ |  Film
Je to zlé. Už ani ten článek za měsíc. Takže teď bude následovat marná snaha to nějak napravit/odčinit (však mě znáte). *laugh* Hodně času sežrala maturita, ale jelikož jsem ji úspěšně zvládla, mám více času na poflakování a především na dohánění seriálů, yes! Game of Thrones, The Vampire Diaries, The Originals, Pretty Little Liars, Arrow, Spin City,... čeká mě toho tolik! :3 Akorát mě mrzí, že u TVD mi chybí jen pár dílů a pak následuje zase pauza do října. Mám nejdelší prázdniny v životě a bez TVD? Seriously?! Co se týče kina, také se v něm budu moct rovnou zabydlet. ^^ Takže hlásí se nějaký sponzor?! *laugh* Jinak teď rychle shrnu, co bylo v dubnu, udělám článek pro květen a pak se konečně vrhnu na červen (jo, možná bude včas). Are you ready?