Říjen 2014

Mi maravillosa biblioteca VII

27. října 2014 v 16:58 | Darkness ღ |  My Diary
Je to možné, že jsem už 2 měsíce nepřidala článek o své knihovničce? No vzhledem k tomu, jak se mi to nakupilo asi ano. Hlavně jsem také dost kašlala na blog. Není to tím, že bych tohle prostředí neměla ráda a že by jste mi nechyběli, ale tento rok je toho do školy stále víc a víc. Když k tomu ještě přidám množství knih, které je třeba přečíst, protože v knihovně se pomalu dožadují jejich vrácení. Mamka jen kroutí hlavou, obzvlášť proto, že většina knih nepatří do povinné četby. Momentálně jsem ponořená do dobrodružství Sydney z Pokrevních pout (volné pokračování Vampýrské akademi). Následně se hodlám vrhnout na knihu Obsluhoval jsem anglického krále. Film jsem viděla několikrát, ale je třeba vědět, jak se autor vyjadřuje, kompozice knihy apod. Vím, že se to dá vyzjistit z internetu, ale když si to člověk přečte, líp tomu porozumí. Možná jsem se ještě nepochlubila, ale povedlo se mi ulovit referát na Hobita! Mám z toho radost. Zbývá už jen ho přečíst. *laugh* Moc se těším, ale není moc času. Mám na něj ještě měsíc a do té doby se musím prokousat ještě 4-mi knížkami. Čtení miluju, ale když mě tlačí čas, neužiji si to natolik, jak bych si přála. *sigh* A ještě se vám musím pochlubit! Nedávno jsme se třídou jeli na knižní veletrh, kde se mi podařilo ulovit 4 knížky, z kterých mám ohromnou radost! Nejdříve mé oko zaujali Andělé noci, na které jsem se dívala dříve na netu a uvažovala o nich. Následně mě do očí praštilo Asylum: Ústav pro duševné choré, který vyšel v tomto ruce a zaujal mě natolik, že jsem byla svolná obětovat tři stovky. Mega se těším! :3 Deklaraci smrti za 30,- tam zůstat rozhodně nemohla! Aspoň s ní nebudu muset spěchat kvůli knihovně. Na závěr mi do tašky přibyly Originální upíří deníky, nad kterýma jsem přemýšlela už v minulém roce, ale kvůli poškozenému obalu jsem je tam zanechala. Nemůžu se dočkat, až se do výše zmíněných knih pustím, ale s lítostí si uvědomuji, že Carrie, kterou jem si tam před rokem zakoupila, jsem od té doby ani neotevřela. Ráda bych si udělala čas o vánočních prázdninách, ale tipuji to nejblíže na letní. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Ale teď už se konečně přesuneme ke knihám, kterými jsem se už před nějakou tou dobou prokousala a mohu se k nim tedy vyjádřit.

Evanescence - Everybody's Fool

20. října 2014 v 20:20 | Darkness ღ |  My Diary

Everything is so hard.
I need more time.
How i will know that I love him?
Which one I love?
Am I really in love?
Maybe I'm just fool.

Ach, ty moje myšlenky

11. října 2014 v 13:03 | Darkness ღ |  My Diary
15.6.2014
14:12 - "Ty vole, jak budu příští týden na tom výletě cvičit? Si tam asi těžko lehnu na zem a začnu posilovat bez toho, aby na mě polovina třídy čuměla jak na debila. Ah, on je to vlastně sportovní kurz. Tak nic."
14:15 - "No ty kks, ale co hudba? Že bych si půjčila sluchátka od kámošky? Ona je vlastně může vzít Carol a cestou busem.. ehm, jedeme tam na kole. Tak zase nic."
17:01 - "Co je to za sračky tohleto? Jak to mám asi vědět?! Pitomá fyzika."
17:04 - "Sakra, proč se tu pitomou fyziku učím, když stejně o nic už nejde? Taky se jednou na něco nemůžu s klidným svědomím vybodnout,..že?!"
21:58 - "Ach jo, ta fyzika mi vůbec nejde do hlavy. To je taková blbost!"
21:59 - "No co, tak si poslechnu, jak jsem ho zklamala a bye bye. Ono se to neposere..snad."
---------------
Toto jsem našla a celkem jsem se u toho zabavila. Koukám, že občas mám blond chvilky, ačkoliv jsem bruneta. *laugh*
Jinak ve škole na nás stále s něčím tlačí a doma nemám vůbec do ničeho chuť. Celé zlé toto. -_-
Vaše Darkness ღ

Liebster Blog Award 7

7. října 2014 v 22:06 | Darkness ღ |  My Diary
No ty kks, už po 7. se do téhle sprosťárny pouštím. Vy mě vážně musíte zbožňovat, což?! *laugh* 10 věcí o mě si můžete přečíst zde a nějaká fakta si můžete přečíst tady. Opět nikoho nominovat nebudu. Za nominaci mohu tentokrát poděkovat Melody. Tak do toho!


Cinema - October 2014

5. října 2014 v 0:10 | Darkness ღ |  Film
Tenhle článek jsem měla rozepsaný už pár týdnů, ale lenost byla silnější a já se ho dokopala dopsat až teď. Ačkoliv jsem vybrala více filmů, do kina bych šla maximálně tak na Annabelle. Na ostatní si klidně počkám. A co se týče Dead Snow 2 - viděla jsem to asi před týdnem, protože v Norsku měl premiéru už v polovině února. Vážně jsem se dost nasmála a doufám, že bude pokračování. *laugh*