Září 2014

I lost my faith

28. září 2014 v 22:20 | Darkness ღ |  My Diary
I don't know what's going on. It's almost 3 months and I still love Adrian. I know, he is happy with his new girlfriend and I'm glad, that he found his happiness, but I'm also angry and sad, because he left me here alone. He's acting, how I'm nothing. How I was nothing. And it hurts. It's really painful and I don't know how stop it. I haven't met him yet. Honestly, I don't know, what would I do if I met him. Oh God, I wanna die. *crying*
But I have to have more problems, right? There is my old friend Sam. I used to love him a few years ago. It was probably platonic love. I knew, he loved me, but I've never admit my feelings to him. I used to refusing him. Now I regret. I don't know, what I feel to him now, but it's weird. Maybe I just need someone, who would stop the pain and I like him, so why not? But... there is a big BUT. I'm so confused. I fell in love with his voice, but we've never met or called. I would like to see him in real life, but I don't know, what should I expect. I'll be nervous. But I wanna hug him so much.. or maybe I wanna feel safe.
Omlouvám se za případné gramatické chyby.
Vaše Darkness ღ

Lovers On The Sun

25. září 2014 v 7:18 | Darkness ღ |  My Diary

Let's light it up, let's light it up
Until our hearts catch fire
Then show to world a burning light
That never shined so bright
Love this song.
Hate you for leaving me.
I know, I will never be happy again.
By Darkness ღ

My List of Horrors

20. září 2014 v 18:26 | Darkness ღ |  My Diary

2016

Les sebevrahů
Očista: Volební rok
The Boy
Ulice Cloverfield 10
Underworld: Krvavé války
V zajetí démonů 2
Zhasni a zemřeš
Zlo nikdy nespí

2015

A Christmas Horror Story
Ghoul
Insidious 3
Krampus: Táhni k čertu
Lidská stonožka 3
Maggie
Purpurový vrch
Přeludy

2014

13 Sins
Annabelle
At the Devil's Door
Co děláme v temnotách
Clown
Dead Snow: Rudý vs. Mrtví
Haunted
Haunted House 2
Housebound
Chraň nás od zlého
Jessabelle
Očista: Anarchie
Odebrat z přátel
Ouija
Paranormal Activity: Prokletí
Possession of Michael King
The Drownsman
Žena v černém 2: Anděl smrti

Evanescence - Call Me When You're Sober & My Apology

16. září 2014 v 22:21 | Darkness ღ |  My Diary

Zlata, moc se omlouvám za to, že vás vůbec neobíhám, ale není čas. Opravdu. Jsem ráda, když se mi povede alespoň zveřejňovat články a bohužel mi došly už i zásoby předepsaných. Mám připravené akorát články ke hře Outlast: Whistleblower, ale ty bych si raději nechala na později. Chtěla jsem je zveřejnit po ukončení Alana Waka, ale nakonec jsem se k tomu nedostala. No tak si ještě chvilku počkáte, než vás opět začnu děsit. *smile*
A vlastně důvod proč nejsem schopná se mrknout, o čem zrovna píšete? Ve škole nám dávají poměrně zabrat. Nejhorší je, když si všichni určí zkoušení a psaní testů na jeden den a mě nezbývá než se učit s předstihem, protože večer předtím bych 3 předměty nesfoukla. Grrr...
Když konečně si dám pauzu od školy, tak se věnují četbě. Ať už povinné či nepovinné. V knihovně jsem si nahrabala hromadu knížek a v sobotu jsem se dopočítala toho, že do prosince musím přečíst 8 knížek, protože je buď musím vrátit nebo mě straší termín odevzdání čtenářského deníku. O víkendu sjem tedy přečetla Romeo, Julie a tma (v dalším se chystám na to udělat ten zpropadený čtenářák) a začala s Divergencí (tu je třeba vrátit příští týden nebo mě kámoška sežere). Samozřejmě mě v pondělí nenapadlo nic lepšího, než si domů přitáhnout další knížku, takže jsem zpátky na čísle 8.
Ani svoji závislost na filmech a seriálech nemohu zanedbat. Ať už snídám, obědvám nebo večeřím, na stole je noťas a čumím do něj jak tele do žlabu. Na zlepšení nálady sleduji Anger Management, protože se opravdu potřebuji v tom všem stresu zasmát. Snažím se i cvičit, s čímž mi pomáhají videa z kanálu XHIT (nejsou časově náročná).
Vím, že jste mě nominovali zase do nějakých TAGů, ale jak jsem už řekla, není čas. Nebojte se, vím o nich a budou. Všechno bude - jen mě musíte volit! *laugh*
Vaše Darkness ღ

The Purge

14. září 2014 v 15:53 | Darkness ღ |  Film

"Očista"

Thriller/Horror/Sci-fi
Jak vyřešit alarmující míru kriminality? Legalizací všech zločinů. Na jednu jedinou noc v roce se Amerika blízké budoucnosti proměňuje v nejnebezpečnější místo na Zemi. Když se vás někdo rozhodne zabít, nikdo vám nepomůže, protože všechny složky záchranného systému jsou během Očisty mimo provoz. Funguje to náramně, i díky tomu život v téhle zemi v ostatní dny připomíná ráj. Jen se ho nemusíte dožít. Úspěšní a bohatí Sandinovi se na Očistu připravují v bohorovném klidu. James prodává bezpečnostní systémy, díky nimž svůj dům proměnil v nedobytnou tvrz. Jeho manželka a děti, teenageři Charlie a Zoey, proto mohou nerušeně pozorovat prostřednictvím bezpečnostních kamer svět tam venku a výjimečná dramata, která tahle specifická noc přinese. Všechno změní jeden cizinec, který se znenadání objeví u jejich dveří a úpěnlivě prosí o záchranu. Pustit ho dovnitř, nebo nepustit? Rozhodnutí, které učiní, obrátí jejich život naruby. Z nezúčastněných pozorovatelů se stanou hlavními postavami v mimořádně krvavém dramatu, které nemusí ani jeden z nich přežít. Tahle noc bude zatraceně dlouhá.

Pohlceni láskou » 2.část

10. září 2014 v 21:01 | Darkness ღ |  Nightmare †

Uběhlo několik týdnů od doby co jsem se se Samem poznali a prožili spoustu dní plných zábavy a smíchu. Moc jsem si ho oblíbila a brala ho za nejlepšího kámoše pod sluncem. Na jeho zvláštní chování jsem si zvykla a vlastně jsem byla i ráda, že je tak trochu jiný. Když už jsem si doopravdy myslela, že může přátelství mezi klukem a holkou existovat, všechno se rázem změnilo a já zůstala stát na rozcestí a nevěděla, kterým směrem se vydat..

Plyšový medvídek ღ

9. září 2014 v 20:50 | Darkness ღ |  My Diary
Plyšový medvídek :)
Každému se vybaví ten jeho mazlíček z dětství, kterého tahal všude a svěroval mu svá tajemství. Nikomu je nepověděl a byl tím nejlepším posluchačem. Byl nenahraditelným přítelem, který na vás vždycky počkal. Byl tu pro vás, když ostatní se k vám otočili zády. Ať už vám utíral slzy nebo se společně s vámi radoval, bezmezně jste ho milovali..a on vás. :) V noci vás chránil před bubákem schovaným pod postelí a ve dne jste prožívali všelijaká dobrodružství. Byl nenahraditelný.
Ale každý jednoho dne vyroste.

Cinema - September 2014

6. září 2014 v 19:19 | Darkness ღ |  Film
I wanna feel like this :3
Tento měsíc mě nic nijak zvlášť nezaujalo. Vybrala jsem pár filmů, které by mě snad až tolik nenudily, ale celkově tento měsíc hodnotím spíše záporně. Je takový ochuzený a nevýrazný. Jediný film, který by se dal vzdvihnout, je druhý díl Sin City, který přišel na svět až po neuvěřitelných 9-ti letech! Což má za následek, že si z předchozího dílu skoro nic nepamatuji, takže se na něj budu muset znova podívat, abych si osvěžila paměť a trochu se do toho děje ponořila. Taky jsem při procházení narazila na jeden horor, který mě ale tolik nezaujal, abych kvůli němu letěla do kina. Tak to nebudu nadále odkládat a zkusím najít nějaký ten skrytý poklad mezi tím vším harambádím.

Liebster Blog Award 6

5. září 2014 v 14:27 | Darkness ღ |  My Diary

Zdravím již pošesté u Liebster Blog Award. Je milé, že na mě všichni tak myslíte, ale čeho je moc, toho je příliš! Tak už se trochu klidněte! *laugh* Jako vždy se vyhnu nějakému tomu vypisování, abych to zkrátila. 10 věcí o mě si můžete přečíst zde a nějaká fakta si můžete přečíst tady. Opět nikoho nominovat nebudu. Za nominaci mohu tentokrát poděkovat Sharrie. Doufám, že se k mým odpovědím aspoň vyjádříš, když už se s tím patlám! *laugh* Jinak se omlouvám, že jsem článek napsala až teď, ale dřív jsem si nominace mé osoby nevšimla.

Konec Alana Waka?

3. září 2014 v 22:42 | Darkness ღ |  My Diary

Ano, je to tak. Epizoda Departure zakončila vyprávění o zvláštním životě slavného spisovatele Alana Waka. Nemrzí mě o nic míň než vás, že se s ním musíme rozloučit, ale kdo ví, třeba jednoho dne vyjde další hra a já budu moci v psaní pokračovat. Bylo by mi potěšením. Příběh Waka mě do sebe doslova vcucnul a mohla bych se jím procházet znova a znova. Doufám, že se vám moje zpracování alespoň trochu líbilo a snad i bavilo. Doufám, že se brzy sejdeme u dalších dobrodružstvích Waka a budeme překvapenější, než si dokážeme představit. Na závěr bych byla ráda, kdyby jste mi napsali své názory. Líbila se vám série? Vyhovovalo vám rozdělení epizod do 3 článků nebo by jste preferovali jiné číslo? Máte jiné připomínky? Na vaše komentáře se těším a snad se opět s Alanem setkáme. Hlavně nezapomeňte.. Trust no one in the dark.
By Darkness ღ