Srpen 2014

The Vampire Diaries: Season 6

30. srpna 2014 v 13:37 | Darkness ღ |  My Diary

  • premiéra: 2. října 2014
  • děj začíná 4 měsíce po událostech z poslední epizody
  • Elena je smutná kvůli ztrátě Damona
  • Alaric (Matt Davis) se vrací - jak bude reagovat na Enza?
  • Damon s Bonnie bude mít spoustu scén - to nutně neznamená, že budou milostné, ale kdo ví.. ;)
  • bude další crossover mezi TVD a TO
  • uvažuje se o 7. sérii (je možné, že se v ní rozloučíme s jedním z trojice Elena, Damon a Stefan)
  • Wanna laugh? Watch this!

Alan Wake - Departure III

25. srpna 2014 v 18:24 | Darkness ღ |  Nightmare †

"Alane, vzbuď se. To byla jenom další noční můra. Alane!" probudil mě hlas Alicie a nad sebou jsem uviděl její tvář. Chvilku mi trvalo, než mi seplo, že tohle je nemožné. "Jdi ode mě pryč!" vykřikl jsem. "Ty nejsi Alicie! Kde je?! Rozsviť světla! Kde je vypínač?!" "Uklidni se, Ale. To jsem přeci já. Jsi ještě ospalí." "Ne!" otočil jsem se a vyběhl z pokoje. "Klikač" tu musí někde být. Není v pracovně ani v kuchyni. "Tady je." blesklo mi hlavou, když jsem ho uviděl ležet na stole v obývacím pokoji.
"Alane." promluvila ke mně temnota v podobě mé milované. Popadl jsem baterku a namířil ji proti ní. Náhle vše zalilo světlo, které stejně rychle zmizelo.

Další oběti Ice Bucket Challenge

22. srpna 2014 v 22:43 | Darkness ღ |  My Diary
Nevěděla jsem jaký článek takhle narychlo přednastavit a napadlo mě, že se všichni strašně rádi diváme na osobnosti, které po sobě lijí ledovou vodu, tak vám přináším novou várku odkazů.
Pamatujete, jak byl Barack Obama nominován? Nevěřila jsem moc tomu, že by to udělal, ale byla jsem mile překvapena! Nejenže daroval peníze, ale dokonce na sebe vylil kýbl a nominoval další lidi. Takže kdo chce vidět amerického prezidenta, jak si dává ledovou sprchu, máte možnost!
Výzvu přijal také George W. Bush, který nominoval Billa Clintona.
Kdo další mě zaujal? Marlon Wayans (ty kecy a xichty kolem toho :D ), Chriss Angel nebo Cameron Dallas (jasné, rovnou bagr, proč ne?!).
A díky tomuto challenge přišlo na svět spoustů povedených failů! *laugh*
Stačí jediné kliknutí a můžete se bavit společně se mnou! ;)
Vaše Darkness ღ

Shrnutí mých prázdninových dnů

22. srpna 2014 v 17:51 | Darkness ღ |  My Diary

Do konce prázdnin zbývá ještě týden + víkend, ale já se rozhodla napsat shrnutí už teď, protože neočekávám, že by se v nadcházejícím týdnu mělo stát něco extra a kdyby náhodou ano, dopíši to dodatečně. A co mě to vlastně popadlo? Nejdřív jsem se podívala na své vykoupané potkany, kteří si klidně chrápou a pak na vázu se zvadlými květy - ano, velmi isnpirující! Obávala jsem se, že mé prázdniny budou jedna velká nuda jako minulý rok, ale byla jsem překvapena.
První týden jsem strávila doma. Řekla jsem si, že bych se mohla naučit vařit něco jiného než jen těstoviny, čínské nudle a bramboráky - tak jsem udělala palačinky. *laugh* Ale odhodlala jsem se zkusit sušenky z burákového másla a musím říct, že dopadly dobře. O víkendu jsem byla s rodiči na nákupech a ještě v tu jistou dobu se ze mě stalo nezadané děvče. Druhý týden jsem tedy nastoupila do práce s velmi pochmurnou náladou. Pracovně jsem se měla až do čtvrtiny srpna. Během této doby jsem si našla nové kamarádky a hlavně poznala úžasnou slečnu jménem Bonnie. :3 Je to úplné sluníčko! Zvládla jsem se také zakoukat do Chrise, který, jak se později ukázalo, je zadaný. To se může stát taky jenom mě, sakra! Volný čas jsem trávila procházkami s kamarádkou Angelou a sledováním seriálu Arrow a nových dílů Pretty Little Liars.
Když jsem v práci skončila nesly se mé prázdniny v duchu lenošení. Někdy jsem šla venčit sousedovic psa nebo šla venčit s Bonnie. Zamilovala jsem se do telete, kterému jsme začaly říkat Ňufíček. Nejradši bych si toho bobšíka vzala domů! :3
Včera jsem jela s Bonnie do nákupního centra. S nikým se mi nenakupovalo tak úžasně! Fakt jsem měla čas prohlédnou si všechny ty hadry a někdy dokonce i dvakrát. Nikdo mě nepopoháněl, ať už z toho obchodu vylezu. Právě naopak! Někdy jsem se až zoufale snažila něco zajímavého najít. *laugh* Domů jsem si toho přitáhla docela dost, ale na ní jsem vážně neměla! *laugh* Byl to skvělý den, ale také docela vysilující. Každopádně se těším, až zase spolu někam vyrazíme. *smile*
Teď už budu zbytek prázdnin trávit s rodiči. Grrr.. No co už. O víkendu budu mimo dosah internetu, tak přednastavím článek a oběhnu vás později.
Přeji hezký zbytek dne a prázdnin
Vaše Darkness ღ

Alan Wake - Departure II

20. srpna 2014 v 22:32 | Darkness ღ |  Nightmare †

Nasedl jsem do auta a rozjel se po prázdné silnici a občas zahlédl stát opuštěné auto. Dojel jsem až k jednomu tunelu, kde se pravděpodobně pár aut srazilo a já musel to svoje opustit, abych se dostal dál. Náhle jako mávnutím proutku se nebe zatmělo a opět se mě zmocnily děsivé záblesky. Ta žena zosobňující temnotu držela moji ženu. Alicie.
Připravil jsem se na boj s přízraky, které na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať jsou jich třeba tisíce, ale já svoji lásku nezklamu a probojuji se klidně celou armádou.
Jedna partička mi dokonce rozmlátila nově sehnané auto, tak jsem musel jít zas po svých. Bastardi. Jejich útoky neustávaly, ale já byl odhodlaný jít dál.

Ice Bucket Challenge v ČR ?

19. srpna 2014 v 18:02 | Darkness ღ |  My Diary
Mnoho z vás je toho názoru, že celebrity by měli spíš přispívat peníze na charitu, než výzvu plnit, ale skutečnost je taková, že někteří peníze věnují i po splnění challenge. *smile* Navíc si myslím, že hromada z vás jistě ráda sleduje, jak si na hlavu vylévají kýbly ledové vody a nahodí přitom nějaký hustý face. *laugh*
Řekla bych, že Charlie Sheen teď všechny trumfnul a jeho video mi vykouzlilo úsměv na tváři. Je vážně zlatý. :3
Nečekala jsem, že se to bude šířit tak rychle, ale internet je tu od toho, aby se do světa rozšířila každá blbost. *laugh* Před pár hodinami dal GoGo (slovenský youtuber) na svůj kanál video, jak výzvu plní. Nominován jím byl Selassie (SK), Smusa (CZ) a Vidrail (CZ). Takže Ice Bucket Challenge dorazil už i do Česka!
Vážím si toho, že GoGo splnil challenge a rozhodl se i darovat peníze na charitu. ALS je strašná choroba a jsem ráda, že vznikl tento challenge a více lidí se o této nemoci dozvědělo a někteří se rozhodli i přispět. *smile*
Takže děcka, buď si připravte penízky nebo se začněte otužovat, protože vás čeká ledová sprcha! *laugh*
Vaše Darkness ღ

Ice Bucket Challenge

18. srpna 2014 v 17:20 | Darkness ღ |  My Diary
Drazí přátelé,
jistě si všichni moc dobře pamatujete na nedávnou výzvu, při níž jste museli vypít půllitr piva na ex nebo tomu, co vás nominoval, kupujete basu piva. Já sama jsem si tím prošla a dát pivo na ex, bylo pro mě něco neskutečného - takové škody, vždyť takhle si ho člověk ani nevychutná! *laugh* Ale docela jsem se pak naštvala, protože ani jedna z mnou nominovaných kamarádek se neodhodlala výzvu přijmout a basy piva jsem se ještě nedočkala! Grrr... Takoví lidé mě štvou - kazí zábavu! A co že jsem vám to chtěla říct? Ahh, už vím!
Ice Bucket Challenge je nová výzva, která spočívá v tom, že na sebe vylijete ledovou vodu a nominujete další lidi, kteří to do 24 hodin musí udělat také. Co se stane, když to neudělají? Pak by měli přispět 100 dolarů charitativní organizace ALS (proti Lou Gehrigova nemoc).
Takže tato výzva není úplně bezvýznamná a díky ní se tato nemoc dostala do podvědomí spousty lidí. Charitativní příspěvky se několikanásobně zvýšily, což je pro organizace jistě skvělé.
Myslím, že nejzábavnější je sledovat videa celebrit, které se challenge zúčastnili. Někteří se předhání, kdo ho splní co nejoriginálnějším způsobem. Kdo se tedy například zúčastnil? Ashton Kutcher, Stephen Ammel, Justin Timberlake, Bill Gates, Nina Dobrev, Jennifer Lopez, Selena Gomez, Lebron James, Lady Gaga, Justin Bieber, Jessica Alba, Colton Haynes & Emily Bett Rickards a mnoho dalších. Dokonce byl nominován i Barack Obama! Tohle bude ještě zajímavé. *laugh*
By Darkness ღ

Alan Wake - Departure

17. srpna 2014 v 9:56 | Darkness ღ |  Nightmare †

Před dvěma lety jsem se probudil v bytě s nehoráznou bolestí hlavy. Kocovina. "Vážně bych už měl přestat pít." povzdechl jsem si a šel najít nějaké brýle, protože denní světlo mě řezalo do očí jako stovky nožů. Poté, co jsem je našel, jsem se vydal do koupelny pro prášky na bolest.
Na záznamníku na mě čekala jedna zpráva od Barryho. Volal kvůli nějakému videu a prý si mám pustit televizi.
Zmáčkl jsem tlačítko na ovladači a spustila se talkshow, ve které jsem vystupoval. "Byl jsem tem docela vtipný." blesklo mi hlavou, když ta celá maškaráda skončila.
"Ale? Jsi už vzhůru? Nechceš aspirin?" ozvala se Alicie, která se právě vrátila z nákupu. "V té show jsem neřekl žádnou hloupost, jestli ti jde o tohle." zavrčel jsem. "A jestli narážíš na moji kocovinu.." "Ale, řekl jsi, že se do půlnoci vrátíš a přišel jsi až v sedm ráno." začali jsem se hádat. "Vím, že je toho moc, ale až turné skončí, můžeš zase začít psát." "Máš pravdu. Promiň. Až tohle skončí tak si spolu zajedeme na dovolenou." uklidnil jsem se a pevně ji objal.


List

16. srpna 2014 v 11:17 | Darkness ღ |  My Diary
Z nebe spadl suchý list,
již nic ho nedrží nahoře.
Ze všech krásných míst
si vybral širé moře.

Tam kde se delfíni prohánějí
a vlny bičují útesy.
Racci křídly máchají
a na dně vládnou řasy.

Kde se tu ten list vzal?
Z nedalekého ostrova.
V tu dobu vítr vál,
kdy slunce bylo na obzoru.

By Darkness ღ

Lucius coming back!

14. srpna 2014 v 23:21 | Darkness ღ |  My Diary

Vzpomínáte na hru Lucius, kterou jsem hrála na podzim v minulém roce? Pamatujete, jak jsem z něj byla úplně unešená a po třech dnech jsem hru měla úspěšně za sebou? Já tedy ano! Říkala jsem si, že by bylo super, kdyby bylo pokračování, kde bude vraždit v ústavu do něhož ho šoupli a dnes jsem se dozvěděla bombastickou věc - pokračování bude!
Lucius II: The Prophecy se odehrává dva roky po prvním dílu. Lucius skončil zavřený v sanatoriu pro duševně choré a to je právě to místo, kde se bude odehrávat nová řada brutálních "nehod" způsobených ďábelským hošíkem. A já bude jeho společníkem. :3 .. (no spíš) .. 3:)
Hra bude pro PC dostupná na začátku příštího roku, což mi přijde jako hrozně dlouhá doba. No budu mít svátek, tak jestli to nepůjde sehnat na uloz.to, tak vím dárek. :3 Nehorázně se těším. Čekání si nejspíš zkrátím tím, že konečně dohraji Prototype. *laugh*
Jinak mě velmi těší, že se vám můj nový lay líbí a doufám, že tu na delší dobu vydrží. *smile*
Dobrou noc, zlata *kisses*
Vaše nadšená Darkness ღ