Everything's gone

7. června 2014 v 11:33 | Darkness ღ |  My Diary

Jeden článek jsem ti věnovala a rozhodla jsem se pro další, protože jsi ve mě zanechalo cosi, co mě nenechá na tebe zapomenout. Ano, myslím tebe Nicol.
Netuším, jak se to stalo. Asi jsme si chyběly. Prostě jsme si zase začaly psát, i když to už nebylo jako dřív a ani být už nemohlo. Vzhledem k tomu co se za tu dobu stalo. Snažila jsem se s tebou bavit normálně. Bavit se o věcech, které byly takové neutrální. Snažila jsem se z tebe vytahovat věci, o kterých by ses ráda bavila. O něčem co tě zajímá, baví, zaujalo a podobně. Z tebe to však lezlo jak z chlupaté deky. Trápily tě problémy v tvém "ráji" s klukem, který přišel po Michaelovi.
S Tylerem jsi byla od začátku šťastná a já vám to strašně přála. O to víc mě mrzelo, když přišly ty nesmyslné hádky. Nechtěla jsem se do toho míchat jako v předchozím vztahu a nechala vás si to vyřešit po svém. Ty jsi však chtěla, abych mu zkusila napsat (i když mě znal jen z tvého vyprávění) a nějak mu domluvila. "Třeba tě poslechne." Nevěřila jsem tomu a moc se mi do toho nechtělo. Ale co bych pro tebe neudělala. Pokusila jsem se a po pár zprávách mi byl problém jasný. Každý z vás to viděl svým pohledem a každý měl právo se zlobit jak na sebe tak i na toho druhého. Nemám žádný návod, jak by se v těchto případech mělo postupovat a tak jsem se snažila o neutrální přístup. Možná jsem se občas posnažila situaci objasnit a on kritiku bral v pohodě a chápal to. Jenže ty jsi mi mé názory vyčetla. Nejdříve jsi chtěla pomoct a pak jsi zase prskala, ať se do toho neseru. Vytočilo mě to. Požádala jsi mě od pomoc a pak jsi mě s mými názory poslala do jistých krajů.Já a Tyler jsme se zkamarádili a občas prohodili pár slov. Nikdy bych neřekla, že se s někým dá bavit o počasí a nevyzní to divně nebo nuceně. Oblíbila jsem si ho pro to, jak se s ním dalo v pohodě kecat. Když si mě přidal do přátel, tak se Nicol rozzlobila a pohádala se s ním. Bála se, že to dopadne jako s Michaelem. On jí totiž na konci vztahu řekl, že mě má stejně raději než ji a ona měla strach, že by se to s Tylerem mohlo opakovat. Jako kdyby nevěděla, že on není Michael a že já se nesnažím její kluky sbalit. Její obavy byly pochopitelné avšak jejich další nesmyslná hádka vedla k rozchodu. Bylo mi to nehorázně líto a ze začátku jsem si to vyčítala, že je to moje vina. Tyler mě však ujistil, že to nebyl jediný důvod. Že se to všechno nakupilo až toho bylo najednou moc. A tak se rozešly, i když stále přechovávali lásku k tomu druhému.
Přestože na nás byla Nicol naštvaná stále se se mnou jakžtakž bavila. Bohužel své trápení řešila ostřejším způsobem. Řezala se a když jsem se jí to snažila rozmluvit, vykládala mi, jak jí to strašně pomáhá. Chápala jsem to, ale je to založené jen na psychice a přála jsem si, aby konečně dostala sílu bojovat. Navíc o několik dní dříve udělala scénu i přítelovi a já bych rozhodně nechtěla být v jeho kůži a rvát jí z ruky žiletku. Uvědomila jsem si, že jí pomoct nemůžu. I za předpokladu, že bych tu pro ni byla 24 hodin denně a byla při ní, nic by se nezměnilo. Když se něco stane, pořeže se a hotovo. To že tím ublíží i jiným.. nezájem.
Jednoho dne jsem toho už měla dost. Dost toho jak mi vynadala za každou hloupost. Dost těch nesmyslných hádek. A dost poslouchání toho, jak jí řezání pomáhá. Narovinu jsem jí napsala, že by potřebovala k psychologovi, že toto není normální. Jistě si dokážete představit jak byla "nadšená". Já už prostě takhle dál nemohla. Nechtěla jsem si ji znechutit. Chtěla jsem si zachovat ty hezké vzpomínky a nepřeplácat je těma ošklivýma. Rozloučila jsem se s ní a i když mi bude chybět, bude to tak lepší.. pro obě.


"Tak já tě už nebudu otravovat. Vážně tě mám ráda a záleží mi na tobě, ale nechci se ti vnucovat. Kolikrát se nemáme o čem bavit a jak jsi jednou řekla.. nemůžu čekat, že budeme kamarádky jako dřív vzhledem k tomu co všechno se za tu dobu co se známe stalo. Navíc jestli se přede mnou hodláš přetvařovat a lhát mi, tím spíš to nemá cenu. Ano, mrzí mě to, ale vím, že už nebudeš ta stará dobrá Nika jako tenkrát. Dokážu se s tím smířit, ale jestli se s tebou mám jen dohadovat nebo tě do konverzace nutit.. nechci ti otravovat život. Vím, že mi budeš chybět, ale jestli je to takhle pro tebe lepší, pak odejdu. Nikdy na tebe nezapomenu a budu na tebe vzpomínat jako na moji milovanou sestřičku. ♥ "

By Darkness for Nicolette
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 7. června 2014 v 12:32 | Reagovat

Někdy je nejlepší nechat ostatní a jít dál. Ale jedna z nejtěžších věcí je přiznat si, že už nemá cenu dál stát na místě.

2 Mousie Mousie | Web | 7. června 2014 v 13:34 | Reagovat

Souhlasím s Miss Nothing .. vím jaké to je takhle někdo ztratit .. bohužel čas nám bere milované lidi, ale dává i nové ..

3 Brunett Brunett | Web | 8. června 2014 v 11:30 | Reagovat

Tak to mě mrzí,ale zase chápu že to bude pro obě asi lepší :)

4 Denisa Denisa | Web | 8. června 2014 v 14:21 | Reagovat

Bude to tak pravděpodobně nejlepší, i když to bolí...ale čas to zahojí:-)

5 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 8. června 2014 v 15:01 | Reagovat

tak to je moc. zrovna teď jsem si pustila písničku, přijdu na blog a tady v článku hned nahoře... Let me go. ♥
bude líp, čas rány zahojí a vzpomínky, jak už ty dobré nebo špatné zůstanou :-)
asi to tak má být, mám lidi ztrácet a znovu je nacházet a zase ztrácet... a někteří už se nevrátí... bohužel
už to nikdy nebude jako dřív, ale může to být takové, jako nikdy... :)

6 Evil Evil | Web | 9. června 2014 v 17:05 | Reagovat

jo.. je to smutný, ale udělala si všechno, co jsi mohla.. a nic špatnýho jsi neudělala.. ale jsou takoví lidi, kteří snad i chtějí, aby jsi měla ten pocit viny, jako že ty za to můžeš.. tohle se mi taky stalo.. hodně dlouho trvalo, než jsem rezignovala.. ale pak to bylo lepší.. nemáš si vůbec co vyčítat.. udělala jsi všechno..

7 -A -A | Web | 9. června 2014 v 23:17 | Reagovat

Nemůžu sem chodit, padají na mě pak deprese a to myslím vážně.. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama