Alan Wake - The Truth III

20. května 2014 v 20:06 | Darkness ღ |  Nightmare †

Naneštěstí jsme s Barrym měli autonehodu, která nás opět rozdělila, a tak nám tedy nezbývalo nic jiného, než se domluvit, že se sejdeme u jedné farmy a vydat se na cestu.
Bez baterky a zbraně jsem byl celý nesvůj a při každém zvuku sebou trhl. Po cestě jsem narazil na opuštěné auto a rozhodl si ho přivlastnit. Raději se budu hádat s jeho rozzuřeným majitelem, než se dostat do spárů přízraků.
Po menší potížích jsem se přeci jen k Barrymu dostal a společně jsme se vloupali do menší farmy, kde jsem se konečně mohl ozbrojit.
Když jsme to tam všechno prošli a vypořádali se s přízraky, čekala nás pořádná jízda.Ti dva muži, které jsem potkal v léčebně se asi chystali na pekelný koncert a my jsme si ho užili místo nich, protože hromada světel se nám proti obrovským vlnám přízraků náramně hodila.
Byla to pořádná jízda, to vám povídám. A mám podezření, že Barry si to dost užíval. Vlastně jsme se po našem malém vítězství i trochu zasmáli. Ale když se mi v další farmě postavil stroj dosahující téměř gigantických rozměrů ovládaný temnotou, sklaplo mi. Navíc jsem byl odříznut od Barryho. Musel jsem této příšeře čelit sám, ale nevěřil jsem, že bych to mohl přežít. Jsou v přesile.

Zásoby světlic a baterek mi pomohly přežít a stroj zničit společně s partičkou přízraků. Kolena se mi třásla a chvíli mi trvalo než jsem se donutil k chůzi. Můj život visel na vlásku.
Podařilo se mi dostat k Barrymu a společně jsme se dostali do domu těch bratrů. Měli jsme si poslechnout jednu píseň, která nám pomůže v boji proti temnotě. Když píseň dozněla, vyšlo najevo, že musíme najít ženu jménem Cynthia, která má být klíčem k jejímu poražení. Ale chtěli jsme si už konečně odpočinout. Avšak Barry myslel odpočinkem pořádně se ožrat. Zaváhal jsem, ale pak jsem jenom mávl rukou a láhev s povděkem přijal. Opili jsme se jako čuňata a nakonec usnuli. Můj spánek byl však neklidný. Pronásledovaly mě děsivé sny. Zdálo se mi o tom večeru, kdy jsem s Alicii přijeli na chatu. O tom jak spadla do jezera a já se ji snažil zachránit. Když jsem se vzbudil, všechno mi bylo jasné.. Celou dobu jsem měl v hlavě to, co se událo po mém skoku do vody. Něco mi bránilo si vzpomenout, ale teď už znám pravdu.


Toho večera jsem po skoku za Alicii plaval dlouho pod vodou a snažil se ji najít. Ale jako kdyby zmizela bůhví kam. Vzdal jsem to a vylezl na molo, kde se přede mnou zjevila ta žena v černém z kavárny. Řekla mi, že mohu Alicii zachránit, ale musím napsat příběh. Neváhal jsem a okamžitě zasedl ke stolu. Psal jsem celý den a noc a žena stála vedle mne. Po několika dnech jsem sedl do auta a rozjel se pryč. Daleko od chaty s ženou, která zosobňovala temnotu a která si přála, aby zlo nakonec zvítězilo.

Naneštěstí jsem byl nesmírně unavený a vyjel ze silnice. Ztratil jsem vědomí a poté bloudil lesem, dokud jsem nezavolal šerifce. Teď už mi to dává všechno smysl. Ten příběh. Napsal jsem kus svého života.
Podle herní předlohy Alan Wake
napsala slečna Darkness ღ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 21. května 2014 v 14:34 | Reagovat

Velice pěkné pokračování... tohle je jedno z nejlepších podle mě :)
postava Barryho mi úplně připomněla přísloví - ve dvou se to lépe táhne :-)
hihi ožrat se :D čuňata jedny -_- nemám ráda chlast :D

2 Lory Lory | Web | 21. května 2014 v 21:07 | Reagovat

Povedené pokračování, líbilo se mi to :)

3 Ilía Ilía | E-mail | Web | 23. května 2014 v 9:19 | Reagovat

Mám neblahé tušení, že  jsem pár dílů nejspíš propásla :DDD
Ale, i přes to, že jsem všemu nerozuměla, se mi to líbilo. Pořád se zlepšuješ, a je to dost vidět. Jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama