Březen 2014

De/lena?

30. března 2014 v 11:34 | Darkness ღ |  My Diary

Páteční den byl z větší části filmovo/seriálový. Hlavně seriálový. Nejdříve jsem dokoukala Kameňák 4. Ačkoliv se tam snažili každou chvíli udělat nějakou srandu a mělo to nic moc děj, tak bych ho neohodnotila nejhůř. Některým vtipům jsem se opravdu zasmála. *smile* Hrdě mohu prohlásit, že se čerstvě řadím mezi skupinu lidí, která viděla všechny dosud odvysílané díly Two and half men a čekám na pokračování. Spousta lidí tvrdí, že bez Charlieho to není ono a že se na další díly bez něj nedívají. Ano, i mě tam Charlie chybí, ale myslím, že Ashton (jako Walden) je dobrá náhrada. *smile* Tento
seriál mě stále baví a ať si každý říká co chce! *kiss* Samozřejmě jsem také shlédla nový díl The Vampire Diaries a rozchod
Damona s Elenou mě málem rozplakal. Oni.. tak úžasný pár! Doufám, že se časem dají zase dohromady. :3 Příšerně mě vytočilo, že na další díl budu muset čekat opět téměř měsíc stejně jako na The Originals. *fňuk* Přijde mi, že odvysílají dva díly TVD » 14 dní pauza » další dva díly » měsíc pauza. A takhle stále dokola. Damn! Pretty Little Liars si dávají pro jistotu pauzu až do června. Nechápu jak mohli nechat střelit Ezru! *fňuk* Ještě mi zbývá dojet Ravenswood a Game of Thrones. A pak se mohu vesele vrhnout do dalšího seriálu. Oh, yeah! Nehledě na hromadu filmů, která se mi kupí ve složkách. Já jen bych se prostě raději na ně dívala s někým. Don't be sad, again.
Your Darkness ღ

I want to be free

28. března 2014 v 22:00 | Darkness ღ |  My Diary
Je pátek večer a já přemýšlím, co do pekla budu dělat celý víkend. Samozřejmě bych nepreferovala školu, ale to mám sedět celý čas u noťasu? Ráda se podívám na několik seriálů, ale stejně mě po chvíli začne šťourat hlavou, proč je můj život tak nudný. Někde jsem četla, že každý den je originál, ale mě přijde jeden jako druhý. Celé se to točí stále dokola. Každý týden je jeden jako ten předchozí. Škola, snaha se učit, seriály, zírání na fb zeď a chat..únava..spánek. Stále dokola. Strašně málo věcí mi dokáže zvednout náladu. Přijde mi, že se posledních několik týdnů stresuji úplně zbytečně kvůli různým hloupostem. Potřebovala bych prostě vypnout. Odjet někam daleko a hodit všechny starosti za hlavu.
I want to be free.
Darkness ღ

Liebster Blog Award 3

25. března 2014 v 18:47 | Darkness ღ |  My Diary

Dětičky moje, není to tak dávno, co jsem byla nominována a mohu dotazník vyplňovat znova. Tentokrát mě nominovala slečna, která si říká EvilAngel. 10 věcí o mě si můžete přečíst zde (ano jsem líná to psát znova) a nějaká fakta o mě si můžete přečíst tady.

Alan Wake - Ransom II

23. března 2014 v 11:28 | Darkness ღ |  Nightmare †

Rozjel jsem se po prašné cestě a zamířil k uhlovému muzeu. Cesta se maličko prodloužila, protože most byl zničený. Zanedlouho jsem byl u muzea a rozhodl se v něm před policií ukrýt. Hlavu mi zaplňovaly nejhrůznější obrazy toho, co by se mojí milované mohlo stát. Je ještě naživu? Netrápí ji? "Sakra!" křikl jsem a převrátil židli.
Ticho prolomilo vyzvánění mobilu. "Haloo?" nějak jsem vytušil, že je to ten únosce. "Ehm, víte, kde je Zrcadlová hora? Sejdeme se tam." oznámil mi. "Cože? Už mě pěkně začínáte.." "Jestli chcete ještě vidět svoji ženu, koukejte spolupracovat." skočil mi do řeči a následně zavěsil. "Já ho vážně zabiju!" zavrčel jsem.
Venku už se zatím setmělo. Byl jsem opět v nebezpečí. Sotva jsem vytáhl paty z budovy, už se na mě vyřítily přízraky se sekerou. Měl jsem jediné štěstí, že se všude kolem povalovaly baterky a náboje. Temnota začala přitvrzovat a ovládala i různé sudy, bedny a dokonce i vagony. Na každém kroku jsem se obával nového nebezpečí .

Dostal jsem se do městečka Grey Peak Gorge. Lidé mu přezdívají Město duchů a oprávněně. Skrz mlhu jsem sotva viděl. Toto místo ovládla temnota. Bál jsem se, abych toto místo opustil živý.

Cinema - March 2014

20. března 2014 v 19:02 | Darkness ღ |  Film
Tak tentokrát vás asi nebudu do kina zvát, nýbrž spíš se budeme společně ohlížet za měsícem březnem a uvidíme, čím ho zakončíme. Tento měsíc mě zaujala spousta filmů, ačkoliv jsem v kině nebyla ani na jediném. Těšila jsem se na to, že zkritizuji Vampýrskou Akademii, ale bohužel jsem tuto možnost promarnila, protože jsem očekávala, že se v Cinestaru rozhodnou, že ve vedlejším městě ji budou promítat. Takže jem se vybodla na naše kino jen pro to, abych zjistila, že si budu muset počkat až to někdo dá na net. Great. Co se týče ostatních filmů, tak na ty bych se podívala jen, kdybych měla tu možnost, ale že bych je nějak extra vyhledávala, to se říct nedá. Článek jsem chtěla zveřejnit už odpoledne, ale kvůli autoškole (kam se mi vůbec nechtělo - fakt mě to nebaví) jsem se spozdila.

Liebster Blog Award 2

18. března 2014 v 21:14 | Darkness ღ |  My Diary

Po dlouhé době jsem byla zase nominována od Nikoletty a to jsem doufala, že už to přešlo a já se tomu vyhnula! *smích* Každopádně jsem se rozhodla Nikolettě vyhovět a na otázky odpovědět. 10 faktů o mě už znova psát nebudu, takže kdo si je chce přečíst tak odkaz máte zde + přikládám odkaz na článek, který pravidelně aktualizuji a který vypovidá o tom, co právě poslouchám a sleduji. *click* A teď se pojďme vrhnout na otázky.

Na Pokraji

16. března 2014 v 16:45 | Darkness ღ |  My Diary
Na zemi bezvládné tělo leží,
dech popadá dívka jen ztěží.
Bolest zevnitř ji užírá,
okolní svět více nevnímá.

Zamilovaná byla do chlapce,
díky němu se jí spalo sladce.
Ve svých snech se s ním stýkala
a přes den zas dopisovala.

Byla z něho v sedmém nebi,
náhle se však zřítila k zemi.
Sladká slova vystřídal žal,
veškerou naději chlapec jí vzal.

Zmizel tak náhle jak se objevil,
ubohé dívence nic nevysvětlil.
Odešel bez rozloučení,
pro ni nastalo nekonečné mučení.

Hlavou hýřila ji otázek spousta,
smutek rozechvěl její ústa.
Když si pořádně uvědomila, co se stalo,
všechno světlo na světě pro ni zhaslo.
Srdce rozpadlo se na milion kousků,
dívka umírá pro věčnou lásku.

By Darkness ღ


Sound of the rain

15. března 2014 v 11:24 | Darkness ღ |  My Diary
Děšť.
Nádherné probuzení.
V hlavě mi zní Summertime Sadnesss.
Teplý čaj a deka.
Rýma. Kašel. Dusím se.
Dny strávené u noťasu. Sledování seriálů.
Pomalu si vytvářím kapesníčkové království.
Zvláštní pocit klidu.
Stesk.
Chci cítit lásku.
Touha po objetí.
Únava.
Sny.

Darkness ღ

Different person

14. března 2014 v 15:02 | Darkness ღ |  My Diary

Lidé se mění. Někdo si dokáže přiznat, že je úplně jiným člověkem, než byl před pár lety. A někdo se s vámi bude přít hodiny, že je stále stejný. Povím vám o části svého života, kdy jsem ještě takto nepřemýšlela. O době kdy jsem byla úplně jiným člověkem.

Rest In Peace

12. března 2014 v 15:21 | Darkness ღ |  My Diary
Zatímco někde něčí život končí jinde jiného začíná. Zatímco my ztratíme osobu, na které nám nesmírně záleželo, jiným se právě narodila. Co je to smrt? Jsou to dveře do nového světa nebo nekonečný spánek beze snů? V hlavě se mi honí spousta podobných otázek, ale nenacházím žádnou odpověď. Jsou jen teorie. A co mě k tomuto zamyšlení vede? Nedávná smrt mojí oblíbenkyně. S těžkým srdcem musím všem oznámit, že Katerina Petrova (známá také jako Katherine Pierce) nás bohužel opustila. Stále nechápu jak mohli zabít nejlepší charakter celého seriálu. Miluji její dokonalý styl, kterým mě okamžitě nakazila. Jeji sebevědomí, pohledy, vlasy.. Můj vzor! Na jednu stranu jsem ráda, že je Elena zpátky, ale Katherine mi bude strašně chybět.
Rest in peace, zlato. ♥
By Darkness ღ