Leden 2014

I'm so tired

31. ledna 2014 v 21:21 | Darkness ღ |  My Diary
Zdravíčko,
tak jak dopadlo vysvědčení? Já jsem pomalu ani netušila, co mám na něm čekat. Docela mě překvapilo, že na mě z něj nevykoukla ani jedna trojka, ale na druhou stranu najít mezi těma dvojkama nějakou jedničku byl docela výkon. *laugh* Ale tak co.
Včera jsem se překonala a šla jsem spát už v 10! Ani mi nebudete věřit jak sladce se mi spalo a z postele jsem vylezla v krásných 8 hodin. Jen škoda, že sny se mi rozhodly zase něco připomínat. Ale ono to přejde. Jako vždy.., aby se to mohlo zase vrátit.
Jinak obíhat budu asi jenom jednou za týden. Profové už nahánějí známky na 2. pololetí a já jsem v poslední době nehorázně unavená a nemám vůbec na nic chuť. I když mám čas a mohla bych vás v klidu oběhnout, nějak se mi prostě nechce. Omlouvám se.
Btw.. děkuji za diplomek.
Hezký zbytek večera
Darkness ღ

Alan Wake - Nightmare III

27. ledna 2014 v 19:58 | Darkness ღ |  Nightmare †

Vzbudila mě bolest hlavy. Otevřel jsem oči a chvilku mi trvalo, než jsem dokázal zaostřit. Auto bylo pomlácené a hlavu jsem měl od krve. "Že by autonehoda?" pomyslel jsem si. "Ale kdy a jak?" nemohl jem si vzpomenout. Jediné co jsem věděl bylo, že tu není Alicie a já ji musím za každou cenu najít.
Bloudil jsem lesem a cestou zahlédl benzínku. S nadějí, že bych tam mohl sehnat pomoc, jsem se vydal směrem k ní. Po cestě lesem jsem nacházel různé útržky z knihy, kterou jsem údajně napsal. Háček je v tom, že jsem si na žádnou podobnou knihu nemohl vzpomenout. Také jsem narazil na baterku a zbraň, nad kterou jsem se chvilku pozastavil, ale nakonec jsem usoudil, že by se mohla hodit, protože člověk nikdy neví, co ho může potkat.
Zdálo se mi, že jsem někoho zahlédl, ale přisoudil jsem to tomu, že jsem se moc uhodil do hlavy. Ale jak jsem se více přibližoval ke stanici, zmocňoval se mě divný pocit a začala mě obklopovat mlha podobné té, kterou jsem viděl tenkrát ve svém snu. Dokonce se s ní objevili zase ti záhadní muži a já je pohotově odstranil přesně jako v tom snu. Hodně mě to vyvedlo z míry, ale byli nebezpeční a já se hodlal k benzínce dostat živý.

I can't live without you

26. ledna 2014 v 10:13 | Darkness ღ |  My Diary
I can't..
Říkám "sbohem", ale nedokážu odejít.
Miluji ho strašně moc. Nemůžu ho opustit. Nemůžu bez něj žít.
On je můj svět, můj život.
Nezáleží na tom jak a kolikrát mi ublíží. Nezáleží na ničem, protože srdci neporučíš.
Nedokážu žít s pocitem, že už nikdy nebudeme spolu. Že už mě nikdy neobejme a nedá pusu. Ta představa je tak příšerná.
It hurts.
Nechtěla jsem mu dávat další šance. Nechtěla jsem, aby mě bral jako samozřejmost, ale život bez něj není život.
I love him so much.
Nemůžu tuhle kapitolu ukončit, because..
You'll be forever in my heart. ♥
Darkness ღ

Should I say "Goodbye" ?

24. ledna 2014 v 21:00 | Darkness ღ |  My Diary

Hey,
sorry, that I'm not active, but..
No je to na hovno.
Vzpomínáte na ten článek, jak jsem byla s tím svým šťastná? Heh, pouhá minulost. Měsíc jsme se neviděli. Dva týdny nepsali. A přitom za to může taková hloupost. Mrzí mě to, ale náš vztah mi přijde už tak nějak.. o ničem.
Nechci to ukončit, ale máme být spolu, když vlastně nejsme spolu?
Když vzpomínám na ty krásné chvíle, derou se mi slzy do očí, ale je to pryč. Nevěřím, že prožijeme další.
Nechci ho ztratit, ale co když jsem ho už dávno ztratila?
Nevím, jestli mu mohu věřit. Nevěřím mu. Bojím se.
I want to be alone... or maybe not?
I miss him, but.. I think I already lost him. Am I right?
Darkness ღ
I am not depressed. I'm alone, sad and hopeless.

20. ledna 2014 v 21:17 | Darkness ღ |  My Diary
Nemám na nic chuť. Můj úsměv na tváři je vynucený.. jen abych zapadla. Nejradši bych se zachumlala do deky, nandala si sluchátka a koukala ven z okna. Nechci nic dělat. Nejradši bych usnula v náručí někoho, kdo by mě miloval a říkal mi, že všechno bude zase dobré. Ale něčeho takového se jentak nedočkám. Připadám si tak sama, ale na společnost nemám chuť. Chci při sobě jenom jednoho člověka, který se o mě bude starat. Ne, nechci být za ufňukánka, ale někdy to takhle na mě prostě přijde. Potřebuji někoho, komu se mohu vyplakat na rameni a pak jít dál. Ale nedočkám se toho. No, budu to muse nějak zvládnout. Sama.
Darkness ღ

Roommate

19. ledna 2014 v 11:35 | Darkness ღ |  Film
"Spolubydlící"
poster
Drama/Psychlogický/Thriller/Horror

Je krásná, věrná, psychotická a naneštěstí pro čerstvou vysokoškolačku Saru je také její spolubydlící. Po příchodu do nové školy Sara začíná chodit se Stephenem a nalézá si novou nejlepší kamarádku, spolubydlící Rebeccu. Nové kamarádství se ale záhy mění v noční můru. Sara se ocitá tváří v tvář děsivému poznání, že její přítelkyně je posedlá a nevyrovnaná osoba, která možná dokonce i vraždí!

Pár (ne)zodpovězených otázek

16. ledna 2014 v 21:11 | Darkness ღ |  My Diary
Nejvíc vychytal :D
Aloha,
mám tu pro vás takový informační článek.
Nejdříve bych se vám chtěla omluvit za svoji nízkou aktivitu, ale prostě toho mám docela dost ve škole a nemám ani náladu ve svém volném čase obíhat. To neznamená, že bych se na to vykašlala. Prostě když bude nálada, tak pár lidí oběhnu a další várku si nechám zase na jindy. Nechci vás totiž obíhat z donucení, protože by pak moje komentáře mohly vypadat, že jste mi ukradení a píšu je jenom ze slušnosti nebo tak. Prostě to chci udělat, když budu mít dobrou náladu a chuť. *wink*
Dále jste mi psali u druhého pokračování Alana Waka, že bych mohla psát častěji. Pravdou je, že mám předepsaných už několik kapitol, ale nechci to sem naházet všechno hned za sebou. Chci mezi to vmístit i svoje "zápisky do deníčku". Domluvíme se tedy, že další díl bude vždy zveřejněn nejdéle do 14. dne od vydání posledního, ano? *smile*
Co se týče Amnesie, tak se mi ji konečně podařilo sehnat a nainstalovat. Bohužel zatím nemám nějak o čem psát. Jenom tam chodím, sbírám různé blbosti a čtu hromady poznámek. Semtam se ozve "děsivý" zvuk a to je vše. Možná až se objeví příšery, tak by se dalo o něčem psát, ale tak uvidíme.

Alan Wake - Nightmare II

14. ledna 2014 v 19:17 | Darkness ღ |  Nightmare †


"Alane? Alane! Alane probuď se! To byl jenom zlý sen. Vylez z toho auta a pojď se podívat ven." vzbudil mě hlas mojí milované Alicie. Strašně se mi ulevilo, když jsem zjistil, že to byla jenom další noční můra. Ve skutečnosti jsme spolu s Alicií vyrazili dál od domova na dovolenou, kde bychom si od všeho odpočinuli. Zatímco ona jela doplnit benzín, já se vydal do kavárny pro klíče od chaty, ve které jsme měli po dobu dovolené přebývat. Bohužel jsem zjistil, že i ve zdejších končinách znají "úžasného spisovatele Alana Waka" a musel jsem podstoupit nekonečné pištění servírky, která se na mě nemohla vynadívat. Posedávalo tu několik podivných lidí. Klíčky a mapku mi předala žena zahalená v černé. To že mi klíče měl předat někdo jiný mě netrápilo a s radostí jsem vypadl ven, kde už na mě čekala Alicie.
Když jsme dojeli k chatce, pomalu už zapadalo slunce a já musel rychle zajistit, aby v domě svítila všechna světla, protože Alicie má strach ze tmy. Samozřejmě se to neobešlo bez nějakého toho montování, ale brzy vše klapalo, tak jak mělo.
Chatka byla stará. Vypadalo to snad až na 60 let, ale byla stále v dobrém stavu. Stála u vody uprostřed nádherné krajiny, která mě svým způsobem uklidňovala. "Možná bych o tomto místě mohl napsat knihu, až se vrátíme zpátky domů." zauvažoval jsem. Na verandě šumělo rádio. Naladil jsem ho na jedinou stanici, kterou se mi podařilo chytnout a zaslechl hlas muže, jehož jsem potkal na lodi, která nás sem dopravila. Sliboval mi diskrétnost, ale místo toho rozhlašoval, že Alan Wake je zde a k tomu mu vesele přizvukovala ta servírka z kavárny. Obrátil jsem oči v sloup a vrátil se zpět dovnitř, protože se začínalo ochlazovat.

Over her dead body

11. ledna 2014 v 21:50 | Darkness ღ |  My Diary
Za diplomek děkuji :)
Ne, nechystám se nikoho zabít, i když by se pár adeptů našlo. *laugh* Dnes jsem se několik hodin přehrabovala věcma mé babičky, třídila je a odnášela do koše či do auta. Díky bohu, že jsem na to nebyla sama. Naozaj neviem, prečo skladovala takové množtví kelímků, pytlíků, apod. Ten pytel s "odpadky" byl těžký jako kráva a po tom nošení mě bolely ruce ještě při obědě, který byl mimochodem výborný (smažené krůtí plněné nivou a šunkou + hranolky s tatarkou + sprite). :3 Udělala jsem vám aspoň chutě?! *laugh*
Doma jsem si pustila několik dílů Dva a půl chlapa (miluju!) a pak Jen přej její mrtvolu. Ten film jsem rozkoukala, když jsem byla ještě aktivní na svém starém blogu (to byly časy). Narazila jsem na něj dneska náhodou.. původně jsem si chtěla pustit horor, ale komedie beru taky. No a teď jsem s kamarádem totálně vytočila jednů svoji kamarádku. Divím se, že mě to vůbec netrápí. Ale ona se nechá vytočit kvůli takovým pi*ovinám. -.- Uvidíme, kdy ji to přejde.
Přeji hezký zbytek večera a omlouvám se, že už neobíhám tak často.
Vaše Darkness ღ

Cinema - January 2014

7. ledna 2014 v 21:48 | Darkness ღ |  Film
Who else?Znova a zase se opožďuji s článkem o filmech, které mi pro tento měsíc padly do oka. Ale přiznám se, že jsem nejdříve vyhledávala horory, na které se mohu letos těšit a mezi nima byl Slender Man, což mi udělalo neskutečnou radost! Později jsem zjistila, že měl už vyjít minulý rok, ale nic se stále neděje. Jsem z toho trochu zmatená a nevím, či se mohu těšit nebo je to jenom fake. Tož uvidíme, co nám letošní rok přinese. Kromě Slendyho byl v seznamu i druhý film Žena v černém, na které se také neskutečně těším. Jedička s Danielem se mi moc líbila a na dvojku se jistě do kina vydám. Nebo takový další Dead Snow si jistě někdy vyhledám. No je toho hromada a vážně se těším.
Mimochodem při hledání úvodního obrázku pro tento článek jsem narazila na fotku s kuřetem od KFC a okamžitě jsem letěla do kuchyně udělat si hranolky a kuřecí nugetky. Takže teď jsem po obědě a doufám, že mě zase něco nevyláká do kuchyně. *laugh* A teď už se pojďme konečně podívat, co nás tento měsíc čeká a co nás nemine.