Prosinec 2013

Happy New Year!

31. prosince 2013 v 9:20 | Darkness ღ |  My Diary
Hello,
tak tu máme Silvestra a u nás (světě div se) sněží (!).
Přichází nový rok a s ním hromada možností, jak si opět podělat život, ale všichni si naivně myslí, že přinese něco dobrého. Že bude lepší než ten minulý. Já tomu nevěřím. Polovinu roku 2013 jsem prožila v depresi, prospala s mokrým polštářem a přišla o svého milovaného mazlíčka (morče). Pohádala jsem se s "bráškou" a nevypadá to moc dobře. Většinu času jsem zaplnila čuměním do počítače a sebelitováním. A něco pozitivního? Poznala jsem úžasnou skupinu Black Veil Brides a víc si zamilovala The Pretty Reckless. K Vánocům jsem dostala krásné dárky, z kterých jsem měla ohromnou radost, ale co dál? Opravdu je tento rok pro mě pouhým zklamáním? A co přinese ten další? Mám se bát nebo začnu být konečně šťastná?
Přeji vám, aby jste do Nového roku vykročili tou správnou nohou a ať je štěstí na vaší straně.
Happy New Year!
Darkness ღ

Lazy day

30. prosince 2013 v 17:29 | Darkness ღ |  My Diary
Hi,
today I swear I'm not doing anything. I'm just laying in my bed.
Jako vždycky když nemám co dělat. Prosedím celé dny u ntb, stěžuji si na to a najednou jsou prázdniny fuč. Asi se neumím zabavit něčím jiným.
I'm so tired.
Nezáleží na tom kdy jdu spát. Ráno mám problém se vyhrabat s postele a celý den jsem unavená. Navíc pořádně nevím, jestli mám hlad nebo ne. V břiše pocit prázdna, ale na nic nemám chuť. Zítra je Silvestr, fajn. Další rok promarněného života mám za sebou. Ou jé!
Ta moje debilní nálada mi už leze na nervy.. najde se tu někdo, kdo by mě rozveselil?
I'll be there for you so write me a message.
Darkness ღ

Message from Ravenswood

29. prosince 2013 v 11:37 | Darkness ღ |  My Diary
Hey,
I promised something intresting, but I fail.. again.
Začala jsem sledovat Ravenswood a okamžitě jsem si ho zamilovala. Trochu mi připomíná Nezvratný osud, heh. Docela mě štve, že většina seriálů si přes prázdniny dává pauzu a zrovna, když mám nejvíc času. Fuck the logic.
Z nákupů jsem si včera nic nepřivezla. Vyzkoušela jsem si jedno tílko, ale moc mi nesedlo a vlastně jsem na zkoušení hadrů neměla náladu. Jedna nejmenovaná osoba mi ji ještě předtím stihla zkazit. Thanx for it.
A víte co? Kašlu na sníh.. už chci léto. Sice mi přijde jako kdybych jednu etapu roku přeskočila, ale sníh na jaře si vážně nepřeji. A teď se raději vrátím do svého světa pryč od toho na co nechci myslet.
See you in Ravenswood
Darkness ღ

xoxo

27. prosince 2013 v 15:59 | Darkness ღ |  My Diary
Dívám se z okna na světle modré nebe, které začíná mít pomalu načervenalý nádech. Při sledování další Amnesie s GoGem jsem dopila kapučínko a přemýšlím co dál. Ráda bych vám napsala něco záživného, ale mám úplně vymeteno. Zítra pojedeme na nákupy, ale mě se ani moc nikam nechce. Nejraději bych zůstala zalezlá doma a sledovala poletující sníh - to se mi bohužel nesplní. Možná bych se teď šla projít ven a pokecala se svoji kámoškou, ale bůh ví, kde se zase fláká. *laugh* Takže pokud má někdo zájem, tak ať se mi ozve na skype (darknessxoxo) nebo na email (missing-you@seznam.cz). Přeji vám hezký zbytek dne a příště se snad ozvu s něčím zajímavým.
Vaše adminka Darkness ღ

Stačí mávnout vánoční kouzelnou hůlkou nad tímto světem, a spatříte, že všechno je jemnější a mnohem krásnější.

26. prosince 2013 v 16:22 | Darkness ღ |  My Diary
Zdravím, tak jak dopadla vaše nadílka? Dostali jste, po čem jste toužili nebo úplně něco jiného? Překvapil vás Ježíšek něčím? Já osobně jsem se vším nadmíru spokojená. Dostala jsem spoustu dárků, z kterých mám velkou radost, i když je fakt, že snad všechno jsem si vybrala. *smile* Včera jsem jela za babičkou a pak za tetou a ani to nebylo nějaké utrpení. Přečetla jsem jednu z knih, kterou jsem k Vánocům dostala a byl to průvodce filmem Mortal Instrumets, který bohužel stále nikde nemohu sehnat. *fňuk* Neví někdo z vás, kde bych ho mohla sehnat? Byla bych vám vážně vděčná.
P.S. Kdyby se někdo nudil a chtěla pokecat s někým jako jsem já, tak skype je darknessxoxo (ale hovory nepřijímám. *wink*
Vaše Darkness ღ

Merry Christmas

24. prosince 2013 v 13:16 | Darkness ღ |  My Diary

Vánoce jsou tady a mě přijde, že by spíš mělo přijít jaro. *laugh* Jestli na Velikonoce bude sníh, tak se vážně naštvu! Ale nebudu se tu dneska rozčilovat. Však konečně si užiju trochu té vánoční pohodičky. Před chvilkou jsem dobalila dárky pro rodiče a ku podivu mě to letos vůbec nebavilo. Ani nevíte jak jsem ráda, že sedím, protože včera jsem dopoledne vytírala, vysávala, zametala,.. fuj, fuj, fuj! *laugh* A ještě potom (já blázen!) jsem šla na trénink. No představovala jsem si něco oddechového, ale ono houby! Bolí mě polovina svalů a nikdo mě nechce namasírovat, fňuk.
Někdo se dívá na pohádky a někdo (já) se dívá na YT na videa a GoGo mě vždycky tak pobaví a zlepší náladu, že si pouštím další, další a další. *smile* Je tu ještě někdo, kdo místo pohádek sleduje YT? Nebo jsem jedinej takovej případ? *laugh* A kdo z vás vydrží nepapat až do večera, aby viděl zlaté prasátko? Jop, já už selhala. Shame on me... *laugh*
Tak vám přeji krásné prožití vánočních svátků, ať pod stromečkem najdete spoustu dárečků (nejlépe to po čem jste toužili) a hlavně ať prožijete se svojí rodinou nádherný večer. :)
Merry Christmas!
Vaše Darkness ღ

Ten, kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde ani pod stromkem..

22. prosince 2013 v 19:54 | Darkness ღ |  My Diary
No řekněte, že není sladký :3

Zdravíčko, tak už nám zbývají jen dva dny do Štědrého dne. Kdo z vás si ještě píše Ježíškovi? *smile* Já už hodně dlouho ne, protože si na to, co chci, prostě ukážu prstem. *laugh* Dopoledne jsem si při snídani četla Sukubu a jako vždy jsem měla co dělat, abych se od ní odtrhla a šla uklidit nádobí z myčky. Velkou část dne jsem strávila na blogu a asi 2 hodiny jsem ztratila na Metinu 2. Potom jsem konečně šla zdobit stromeček. No trvalo mi to strašně dlouho a přitom jsem sledovala LOL, kde jsem se (zase) rozplývala nad Kylem, protože je úplně sladký. :3 Je hrozně rozkošný! Chci ho hned teď domů! *laugh* No a potom jsem uklidila u morčátka a teď čumím na hodiny a vůbec nevím, jak ten čas mohl tak rychle uběhnout! Včera jsem napsala další část Alana Waka, takže mám připravené už 4 články a dneska se možná vrhnu na další. Nebo to skončí nějakým filmem. Každopádně je se na co těšit. *smile*

P.S. Kdo mi tu ještě nekliknul, tak ať mi prosím klikne. Je to otázka pár vteřin a soutěž končí za 1 den a pár hodin, tak bych vám byla opravdu vděčná a kdykoliv ráda oplatím. :)
Vaše Darkness ღDiary of December

20. prosince 2013 v 20:53 | Darkness ღ |  My Diary

Sotva jsem se rozkoukala, už je 20. prosinec a já mám ku podivu všechny dárky. Teda ještě je by je chtělo zabalit, ale na to se čas jistě najde. Někde mezi uklízením a flákáním se. *laugh* Ještě jsem chtěla něco koupit morčátku, ale Vánoce mi dokonale vyžraly peněženku, takže to s 20,- nevidím moc vesele. Asi budu muset vysypat mojí pokladničku, kterou mám v podobě dalmatínka. *laugh* Každopádně mi nepřijde, že by nás obklopovala vánoční atmosféra. O víkendu sice budu zdobit stromeček (terpve), ale venku prostě chybí ta sněhová pokrývka, ve které světýlka více vynikají. Možná to na mě dolehne při balení dárků. Což mi připomíná dnešní den ve škole. Jedna moje spolužačka dokáže mít nehoráznou radost z úplných maličkostí a my jí koupili něco, po čem doslova toužila. Původně jsme jí chtěli dát poukázku do CineStaru, aby si užila Hobita 2, ale nakonec to nevyšlo a já navrhla přívěsek s řetízkem, který nosila Kathrine v TVD, když poznala bratry Salvatory a k tomu placku Nightwish. No ty reakce se nedají popsat! Měla šílenou radost a úplně jsme ji tím vykojelily. Hodinky s Eiffelovkou a tričko od ViralBrothers u dalších kamarádek také uspěly a já si domů odnesla knihu Hunger Games, která obsahuje všechny 3 díly. Takže myslím, že byla všestranná spokojenost. *smile* Třídní od nás dostal hodinky a fotku třídy v rámečku a po obědě se šlo zase nakupovat. Poslední 2 dny mi vykouzlily úsměv na tváři. A mimochodem hraji hru Alan Wake a po první epizodě jsem začala psát článek, který jsem nakonec rozdělila na 2 a to jsem ještě nedopsala celou epizodu. Myslím, že to bude napsané lépe než Outlast, i když to bude asi trochu postrádat tu komičnost, ale i tak doufám, že se Alan bude líbit. *smile*
Vaše Darkness

Cinema - December 2013

17. prosince 2013 v 18:45 | Darkness ღ |  Film

Vím, že jsem se tento měsíc trochu opozdila, ale mohu z toho vinit blog.cz, protože jsem nemohla články zveřejňovat, tak jak bylo třeba a myslím, že vzniklé problémy na blogu znepříjemnily život mnohým z vás. Tak se pojďme na to na chvilku vykašlat a vyražme do kina na nějaký pěkný filmík. *wink*

I'm eighteen, mom!

14. prosince 2013 v 19:12 | Darkness ღ |  My Diary

Jop, je mi 18, ale co se tím změní? Budou mě rodiče brát už jako dospělou? Budou respektovat moje rozhodnutí a budu mít více svobody? Upřímně, si nemyslím, že se toho moc změní. Jo, vždy když budou něco potřebovat, tak na mě vyrukují s tím, že jsem "dospělá", ale budou tomu doopravdy věřit? Osmnáctka je pořád jenom číslo..číslo, které mi připomíná, jak dlouho se poflakuji po tomto světě plné závisti a lží. Žádným zázrakem nezmoudřím ani nezkrásním. Budu pořád ta samá osoba jako jsem byla včera. Ano, za těch několik uplynulých let se v mém životě vystřídalo mnoho přání, které se nesplnily. Jako malá jsem si přála být princeznou a čekat prince na bílém koni. Když jsem byla o něco starší, zachtělo se mi být zpěvačkou nebo herečkou, ale můj hudební hluch a falešný hlas mi toto vždycky odpíraly a s mojí stydlivostí bych žádný ohromující herecký výkon nepodala nehledě na to, že českou herečkou bych se stejně stát nechtěla. A kde jsem teď? I want to be a vampire.. Jo, od líbezné princezny jsem se dopracovala k nebezpečné upírce. Ale ani tento sen se nedočká svého naplnění.