Listopad 2013

No stress

30. listopadu 2013 v 17:02 | Darkness ღ

Vánoce se blíží velkým krokem a já nemám ještě nakoupené všechny dárky. Nemám problém s penězi, nýbrž s výběrem. Netuším, co mám komu koupit a nejlepší by bylo, kdyby si každý řekl, co chce. Když už mě konečně něco napadne, tak to neseženu, není to podle mých představ nebo je to přehnaně drahé. Přijde mi, že tento rok objednávám všechno z netu. Bude to asi tím, že se mi nechce obcházet všechny obchody, když dopředu tuším, že tam stejně nic nevyberu. Nemáte náhodou nějaký tip, co dát příteli k 18. narozeninám? Vánoce už jsem vymyslela, ale narozeniny mi vrtají pořád hlavou a o to hroší je, že se kvapem blíží. Dnes se navíc celý den chystám k tomu, abych si udělala úkoly do školy a zítra se mohla učit dějepis. No asi víte, jak to dopadlo. Připravila jsem si pár dalších článků a dělala všechno možné, jen abych nemusela dělat čtenářák, psát parodii nebo dopis na ájinu. Měla bych se stydět. Dostala jsem šťouru z němčiny, protože jsem neměla od koho opisovat a ztratila tahák. Na druhou stranu 4 je na moje znalosti z nj dobrá známka. Dále se mi podařil test z ájiny a konečně mi neutekla 1 o bod jako vždycky. Dokonce jsem měla plný počet z poslechu a to jsem tomu chlapovi nerozumněla polovinu toho co řekl a tak jsem to otipovala. Ave já, haha. V závěru článku bych vás chtěla poprosit o jedno kliknutí. Vám to nic neudělá a mě se přičte bod. Předem děkuji a přeji hezký zbytek večera.

Mi maravillosa biblioteca IV

29. listopadu 2013 v 16:38 | Darkness ღ |  My Diary

Po 2 měsících konečně přidávám další knížky, které jsem přečetla a tentokrát se zaměřím pouze na ty, které jsem od posledního článku o knihách napsala. Tyhle články jsem totiž úplně nějak vypustila. Stejně tak jako ty o mých kosmetických přípravcích nebo dlouho jsem také neudělala recenzi na film. Shame on me.

Fire is catching

23. listopadu 2013 v 21:11 | Darkness ღ |  My Diary

Ačkoliv to v počátku vypadalo, že si na Hunger Games 2 budu muset počkat o něco déle, tak nakonec jsem se tam dneska dostala z čehož jsem měla radost. Katniss měla naprosto boží šaty a pro toho, co jí je udělal, bych zabíjela! *smích* Film jsem si užila, i když od včerejšího dne mě bolí v krku, což mě trochu štvalo. Navíc byl tak dlouhý, že jsem nestihla bus, kterým jsem zamýšlela jet domů, takže jsem se ve vedlejším městě zdržela o pár hodin déle. No kdybych měla porovnat Hunger Games 1 a 2, tak bych řekla, že každý díl měl v sobě něco úžasného. Něco co člověka zaujme a znejistí ho. K jedničce mám možná blíž, protože to byly Hladové hry jako takové a bylo tam více osob v mém věku, kdežto ve dvojce už byly hry takové zmanipulované a strašně mi bylo líto té stařenky, co tam šla místo jiné holky a bylo hned od začátku jisté, že jde na smrt. Nemluvě o zvrácenosti pořadatelů. Snažit se tak hnusným způsobem zničit Katniss, protože dala lidem naději. Zabíjet lidi pro to, že se jim stala vzorem. Vážně jsem zvědavá na 3. pokračování. Na druhou stranu ty vtipné momentky jsem úplně žrala a doufám, že se budu moct na Hunger Games 2 brzy podívat znova. V závěru článku bych se chtěla omluvit za neaktivitu, ale ve škole zase profové plaší s prověrkama, hledám dárky a jsem hrozně unavená. Doufám, že se na mě nezlobíte a brzy budu mít na vás více času.

Outlast: Sacrifice

19. listopadu 2013 v 21:15 | Darkness ღ |  My Diary

Vítejte zpátky na místě, kde vám ani Bůh nepomůže a vydejte se se mnou hlouběji do tohoto strašidelného obydlí nestvůr. Cestou mi jeden týpek poradil, že mám najít klíč a potom ho asi mama zavolala na večeři nebo co, že tak rychle zase zmizel. *smích* Dostala jsem se do nějaké místnosti, kde si dělali kino, i když mi to přišlo trošku nesmyslné, když všichni diváci byli už tak trochu mrtví. No jejich boj. Akorát jeden pomatenec tam pobíhal a vypadal, jak kdyby měl za zády celou perskou armádu. Každopádně mě aspoň nechal vyzvednout klíč, takže jsem byla celkem happy. Jednomu naháčovi jsem proklouzla za zády a doběhla ke schodům, kde čekal další. Jiná cesta však už nebyla možná, tak jsem se opatrně dosunula ke dveřím a vydechla úlevou, když jsem je za sebou rychle zabouchla. Vyběhla jsem nahoru a na cestu mi svítily přibývající svíčky až jsem se dostala do jedné části, která měla sloužit asi jako kostel nebo něco takového, kde byl na kříži přivázán můj spojenec. Kolem něj stáli ostatní a koukali na něj jak na svatý obrázek. Chvilku tam něco mlel o svobodě a že ať všechno natočím a nejlepší zpráva dne; opravil výtah! Pak se ten blbeček nechal upálit a naháči se jednou zachovali jako gentlemani a otevřeli mi dveře. Jediný, kdo asi nepochopil, že jsem kámoš, byl Špeky, který se na mě zase vyřítil, ale já mu zdrhla ventilací, haha. Ale hošánek se nějak naučil běhat, což se mi moc nelíbí.

Ehm..

17. listopadu 2013 v 20:21 | Darkness ღ |  My Diary
Když jsem vám včera napsala, že mě mrzí, že se tu moc neobjevují komentáře a tak, nemyslela jsem tím, že se na vás na všechny zlobím. Vy jste si to všichni začali hned brát osobně a přitom spousta z vás sem chodí, tak jak jim to čas dovolí. Jenom mi prostě přišlo, že nikoho už moje žvanění nezajímá. Takže bych vás chtěla poprosit, jestli by jste mi mohli hodit i nějaký ten koment, když už si článek přetete. *wink* Byla bych vám za to moc vděčná a opravdu mi s tím uděláte radost. Jinak dneska jsem ráno uklízela, umyla si vlasy a chvilku byla na ntb. Odpoledne jsme jeli za babičkou, kde byla taková její malá oslava. No nehorázně jsem se tam nudila a v podstatě to bylo jenom zabíjení času, který jsem mohla využít i jinak, než čuměním do blba (cca 3 hodiny). Všichni dospělí se tam bavili a já jen čekala až se konečně rodiče rozhodnou jet domů. K mé smůle jsme odjížděli jako poslední a právě jsem zjistila, že na zítra mám umět 80 otázek ze zemáku. Nemám šanci. Tiskárna mi navíc protestuje, takže skvělé no. Chtěla jsem si to vytisknout a učit se zítra o němčinu. Asi nic jak na to koukám. No aspoň jsem dohnala resty v AHS a koukla na nejnovější díl. Také jsem přečetla značnou část Sukuby 4 a nemůžu se jí nabažit. Chtěla jsem napsat báseň, ale nějak jsem na to zapomněla a další článek dopředu už nenapíšu kvůli tomu jak neschopná jsem. Tak snad si brzy zase najdu čas a ty co jsem dneska nestihla oběhnout, oběhnu v průběhu týdne. Možná už zítra, ale ruku do ohně bych za to nedala. Přeji hezký zbytek večera a nezapomeňte lajkovat a s veškerými dotazy se na mě můžete obracet na Asku. Popřípadě na mailu nebo na skypu - vše je napsáno v menu boxu. Dobrú.
Vaše Darkness ღ

" Nabízet přátelství někomu, kdo chce lásku, je jako podávat chléb někomu, kdo má žízeň. "

16. listopadu 2013 v 19:06 | Darkness ღ |  My Diary
Nepíši články. Možná nemám čas, možná se mi nechce..nebo možná k tomu mám úplně jiný důvod. Faktem je, že tento týden jsem ani neměla nijak narvaný. Spíše jsem po škole přišla domů, chvilku si početla, příležitostně schrupla a pak šla na ntb - suprise! A ano, zase jsem pařila. Včera jsem dohrála Outlast a momentálně jsem zažraná do hry Riddick, kterou mi půjčila kamarádka. Dneska jsem vám předpřipravila hromadu článků, ale netuším, kdy je zveřejním. Vážně se mi nechce dávat na blog nové a nové články, když si skoro nikdo nepřečetl ani ty předchozí. Přijde mi, že prostě o to nemáte zájem a tak nad tím jenom mávnu rukou a nechám to na víkend. Pokud se mýlím, tak více komentujte, lajkujte a dejte mi na jevo, že se pletu. Blog nepíši jenom pro sebe, ale i pro vás. Potřebuji prostě nějakou odezvu, aby mě to bavilo. Těm co mě pravidelně navštěvují a komentují články mockrát děkuji a vážím si jich. Vždycky když přijdu na blog a vidím tu spoustu komentářů, tak mi to neskutečně zvedne náladu, ale poslední dobou to nějak klesá. Nevím, jestli je to tím, že nemáte moc času nebo je to proto, že píšu nekvalitní články, které nikoho nebaví. Chod blogu je prostě jenom na vás. Nechci se vám vnucovat nebo si stěžovat, ale bez odezvy mě to prostě tolik nebaví. Přeji hezký zbytek večera a snad brzy nashledanou.
Vaše Darkness ღ

Logan Lerman

15. listopadu 2013 v 19:27 | Darkness ღ |  My Diary
Taky bych chtěla :3

Outlast: You idiot!

10. listopadu 2013 v 20:28 | Darkness ღ |  My Diary

Pojďme společně zpátky do mého "Outlast světa", kde se mě každou chvíli snaží někdo zabít. Skončila jsem rozklepaná pod postelí a obklopená dvěma naháči. No jednou mě dostali a schytala jsem to sekáčkem na maso. Podruhé jsem s nima už vyjebala a hezky si to mašírovala dál. Úplně happy jsem si hopkala dál, dokud se to nepodělalo a já nepřišla o svoji milovanou kamerku! S láskou jsem se vrhla za ní a cestou mě ku podivu nikdo nenaháněl. Vtip byl v tom, že si na mě všichni počkali u ní a jen co jsem se objevila, už si to metli za mnou. *smích* No zdrhla jsem a pokračovala dál v cestě za svým spojencem. Cestu mi však opět zkřížil Špeky a tak jsem se mu poprvé schovala za gauč a on jakožto naprosto slepý idiot si šel pryč. No bylo mi to houby platné, protože jsem jak debil hledala úplně jinou místnoust než jsem měla, což mělo za následek, že jsem ji nemohla najít a Špeky mě asi 5x chytil, než jsem se dostala tam kam jsem potřebovala. (Následek toho, že čumím na letsplaye. *smích* ) Ve ventilaci jsem potkala jednoho sympaťáka. Škoda, že už byl tuhej a zíral na mě svýma děsivýma očima. No shodila jsem ho chudáka na zem, abych si uvolnila cestu, ale jeho už to stějně nebolelo, tak co? Dostala jsem se na místo, kde jsem začínala a vzpomněla na staré dobré hrozné časy (to jak na mě vybafla mrtvola v knihovně a pak mě vyhmátnul Špeky..no to nejsou zrovna nejkrásnější vzpomínky).

Zbabělec se hlásí

8. listopadu 2013 v 22:32 | Darkness ღ |  My Diary
Aloha, tak po včerejším hraní Outlastu jsem měla takové pěkné sny a říkala jsem si, že bych dneska mohla zase kousek zahrát a napsat vám nějaký pěkný článek. Ve škole to bylo na pohodu a dokonce jsem si tam dopsala víc jak polovinu poznámek ze ZSV, takže mám radost. Jéééj! *smích* Moje odpolední plány se trochu pozměnily, ale nevadí. Koukla jsem se na další díl TVD (áno, stále jsem zaostalá a trčím ve 4. sérii) a přitom si spapala pizzu, mňam. No a potom jsem si konečně zapnula Outlost, kde jsem šla dál a nasbírala si mega zásobu baterek, takže jsem byla happy jak něco, protože všude je tma jak v prdeli. Úspěšně jsem na první pokus přeskočila propast a nespadla dolů k tomu psychopatovi, co se tam producíroval. Následně se mi však povedlo zřítit dolů a zpátky jsem se musel vyhrabat přes postele. V další místnosti mě zase strašil duch, ale naštěstí mě nechal být, tak jsem si pozitivně vykračovala dál, dokud jsem nenarazila na ty dva naháče, kteří byli snad překvapenější než já (asi jsem je vyrušila při intimču). *smích* No a už se mi tam s nima nechtělo honit (ještě by mě znásilnili!) a raději jsem to vypla.


Outlast : Run, run, run!

7. listopadu 2013 v 19:49 | Darkness ღ |  My Diary
Běž Foreste, běž!
Aloha from hell, po asi 2 týdnech jsem si šla zahrát Outlast a myslím, že si dám zase pauzu nebo to budu hrát až bude sedět někdo vedle mě. *smích* Normálně se mi svírá prdel a nikde se tam necítím v bezpečí. Vůbec se mi nechce chodit dál, protože se bojím, že tam čeká zase nějaká obluda, která mě bude nahánět. Teď se na scéně objevil už i "Walrider". Jsem si tak běhala po zahradě a najednou jsem do něj vrazila a neskutečně se lekla. Jsem měla málem zástavu srdce a on si jentak odplul a nechal mě být. *smích* Pak mě tam naháněl "Špeky" a v tom dešti bylo kulové vidět, tak jsem vůbec netušila kam mám jít a kde ten buřt je. A když jsem se ho konečně zbavila, tak jsem jak idiot lezla zpátky do toho blázince, abych tam našla svého spojence, který mi chce pomoct a tam byl nějaký idiot s trubkou, který si mě celou dobu nevšímal, ale jakmile jsem zapojila pojistky (které jsem musela předtím získat a byl tam nějaký týpek se sekáčkem na maso a další magor s trubkou) a získala klíč, tak mě tam začal nahánět. Hlavně já debil vůbec neumím přeskakovat, takže jsem tam skákala na jedněch schodech snad 10x, ale naštěstí byl tak stupidní, že to hned vzdal a zmizel. No a pak už jsem se na to vybodla, protože už jsem z toho tak vystresovaná. Normálně se mi svírá žaludek. *smích* V této hře se vážně nebojím toho co uvidím, ale toho co mě tam zase bude chtít zabít.