Září 2013

Cinema - October 2013

30. září 2013 v 17:52 | Darkness ღ |  Film

Uff, to mi dalo ale práce odtrhnout se od Percyho Jacskona a vydat se hledat potencionální filmový trhák, který přijde do kin v říjnu. Tento měsíc žádný výlet do kina neplánuji, ale třeba něco můj názor změní a možná i váš. Tak se pojďmě podívat copak tu máme..
(kliknutím na obrázek vás to hodí na trailer)

Někdy si člověk musí přiznat, že je toho na něj moc a v tu chvíli se po něm chce ještě víc.. svět je velká ironie.

28. září 2013 v 11:41 | Darkness ღ |  My Diary

Vrací se to zpátky. Ten jedovatý had se po mě opět plazí a čekám, kdy mě konečně uštkne. Proč tu mám sakra být, když každému na mě všechno vadí? Neustále je se mnou něco špatně a nebojí se mi to vmést do očí. Jsem tu tak zbytečná a na obtíž. Nejradši bych všem rozdrásala hrdla jako krvežíznivé monstrum. Jako kdyby jste vy byli dokonalí! Jako kdybych jenom já měla všechny chyby světa a ostatní by byli svatí! Zuřivost ve mě roste každou vteřinou a společně s ní i moje síla. Ale místo toho, abych něco udělala, sedím tu jen s prázdnýma rukama a myšlenkama bloudím zpátky v čase. K minulosti kdy jsem každou ránu na duši řešila ránou na těle. S obdivem jsem sledovala pramínek krve stekající po mé ruce a nechávala slzy mapovat mou tvář. Táhne mě to k sobě, ale bojím se, že by bylo pro mě těžké zase s tím přestat. Zase bych byla na začátku a snažila se zakrýt stopy. Ačkoliv to ve mě vře, zachovávám si klidnou a vyrovnanou tvář. Ačkoliv bych chtěla křičet, mlčím..
By Darkness ღ

Awesomely beautiful

25. září 2013 v 20:19 | Darkness ღ |  My Diary
Výběr úžasných kousků, které bych chtěla mít ve skříni. :3
Nosferat : 500,-

Fuc*ing Diary

22. září 2013 v 15:18 | Darkness ღ |  My Diary
Hello autumn, goodbye summer..
Nesnáším pondělí. Už jenom proto, že ráno vstanu s vědomím, že mě čeká 5 nekonečných dnů, které budu muset protrpět ve škole. Ani nevíte, jak jsem ráda, že se uleju z úterka, kdy máme do 4 a místo toho pojedu do Vídně. Doufám, že nám vyjde počasí, ale jak se někam těším, tak to většinou nestojí za nic. Ono lepší se na nic netěšit. Když to vyjde, tak vám přivezu nějaké fotečky, ať to tu trošku oživíme. *wink*

Tento víkend byl pro mě takový relaxační a na závěr si plánuji horkou vanu s pěnou, voňavou svíčkou a gumovou kachničkou. *smích* Poslední týden mě vážně vyčerpal a do příštího moc veselé vyhlídky (kromě Vídně) nemám. Ještě se musím podívat na zeměpis a fyziku a konečně si vybrat knihu, na kterou udělám seminárku. Nejradši bych ve středu zůstala doma, protože v úterý budu muset vstát už před čtvrtou a spát půjdu někdy o půlnoci. Pochybuji, že se v 6 hodin ráno následujícího dne z postele vůbec vykopu. Navíc se ještě naučit ZSV. Oh, well.

A to jsem vám už říkala, že tělocvikář je na mě totálně nasranej? Jop, protože jsem odmítla jet na atletiku běhat osmistovku. Bytostně ji nenávidím a navíc ještě v tomhle počasí - no, thanx. Začal mít na mě řeči, že kvůli mě nebudou mít holky družstvo úplné a že si to mám v hlavě srovnat. Jsem zvědavá, jestli mi to dá zase zítra nějak sežrat. Každý máme holt jiné priority. Snad brzy vychladne a moje jediné štěstí je, že na tom nejsem, co se sportu týče, nejhůř. Tak a teď se s chutí musím pustit do vytírání. Mějte se tu hezky a brzy se vám zase ozvu. I promise...

Shame on me

20. září 2013 v 22:39 | Darkness ღ |  My Diary

Aloha, jop tak vám jdu konečně vylíčit "včerejší" den (neděli). Jak jste si jistě všimli, je pátek, takže mám malinkaté zpožděníčko. Ale nějak jsem prostě neměla čas a nebo jsem byla už natolik chcíplá, že na blog jsem neměla už vůbec náladu - jop, teď se držím vzhůru jenom silou vůle. Oběhnu vás během víkendu, ale nevím, jak to zase bude v týdnu vypadat. V úterý jedu do Vídně, tak snad nám vyjde počasí a snad si i něco hezkého přivezu domů. No, ale teď už se vrátím k té neděli, kterou jsem vám téměř před týdnem slíbila, ale pokusím se to vzít nějak v rychlosti.

Druhý den ráno jsem jela do vedlejšího města s rodiči a podařilo se mi ulovit skoro všechno, co jsem si den předtím vyhlédla - kožená bunda podivné barvy (něco mezi žlutou a oranžovou), rozkošný keramický ježeček z nanu-nana + lávové kameny pro mamku (né, vůbec je nebudu používat) a také jsem si konečně vybrala prstýnek, který budu mít od babičky k osmnáctinám (je úžasný). Samozřejmě k tomu patří ještě nějaké drobnůstky, ale to není nutné zmiňovat.

Tak a teď si půjdu konečně vyčistit zoubky a zpátky do svojí vyhřáté postýlky. V neděli nebo v úterý se vám ještě ozvu, ale víme jak tyhle sliby většinou dopadají. *wink* Kdo chce, může pro mě hlásnout »tady«, kde jsem jako Darkness ღ. By the way.. pár písniček, které mě tento týden zaujaly.

Weekend :3

15. září 2013 v 15:46 | Darkness ღ |  My Diary

Konečně můžu s hrdostí říct, že jsem se přes víkend vůbec nenudila. Dopoledne, když jsem si dělala úkoly z ájiny a chemie, mi zavolala kámoška, jestli bych s ní nezajela na nákupy. Jelikož jsem neměla nic v plánu, odsouhlasila jsem jí to a po výborném obědě se vydala na zastávku. Už v autobuse mě překvapila dobrá nálada a s úsměvem jsem sledovala mraky plující po obloze. Když jsem z busu vystoupila, zastavil mě jakýsi muž tmavé pleti a snažil se ze mě dostat informace, jak se dostat na nějaké místo - jop, vůbec jsem mu nerozumněla kam chce a stejně nejsem ve vysvětlování dobrá a v angličtině už tuplem ne.

Nejdříve jsme se s kámoškou vydaly k ťamanům - jak jinak, kde jsem si koupila černé kalhoty, protože ty moje jsou už trochu vybledlé a mezi nohama se prodírají. Narazila jsem tam na úžasnou černou mikinku s vlkem, ale měli jenom pánské a velikost S mi byla k ničemu, protože měla krátký rukáv a L by bylo zase moc široké (oh, shit). Pak jsme zavítaly do citáče, kde jsem si vyhlídla pár věcí, ale nakonec si je nepořídila. Zaujalo mě jedno tričko v New Yorkeru, ale přišlo mi zbytečně předražené stejně jako ta černá košile, takže jsem sklopila hlavu a zamířila s kámoškou zpátky k autobusu.


Večer jsem se rozhodla podívat na hasičskou soutěž, kde jsem pobyla cca 3 hodiny. Pak mi byla už zima a bolely mě záda. Domů mě vzal přítelův kámoš, který jel jako prase, ale přežila jsem. *smích* Do postýlky jsem šla příjemně unavená a chrněla do 8 hodin druhého dne. O dnešku vám napíšu článek zítra, protože nevím, kdo by chtěl takovou slohovku číst, protože se budu rozplývat nad věcma, které se mi podařilo ukořistit. Akorát bych vás v závěru článku chtěla poprosit o hlas do SONB - 1.kolo. Jsem tam jako Darkness ღ a za hlásky vám předem děkuji - hlasujte » zde «. A teď už budu jenom doufat, že se ten zemák v rychlosti naučím nebo mě v lepším případě zítra nevytasí.
Vaše spokojená Darkness ღ

Diary of this week

12. září 2013 v 21:52 | Darkness ღ |  My Diary

Hi, takže vám tu budu zase převypravovat část svého nudného života, na který si věčně stěžuji. Zase mě hrozně chytlo TVD - teda já ho sleduju pořád, ale teď s větší intenzitou. Nevím, co budu dělat, až ho dokoukám. Doufám, že do té doby začne 5. série nebo jakýkoliv jiný z mých favourite serialů. Ve škole je nuda jako obvykle a jediný předměty, které mě baví jsou biologie (ta obzvlášť) a vcelku i chemie. Ta nová profesorka je skvělá a po jejím tatínkovi "uspávači hadů" je to příjemná změna, i když jeho jsem měla také ráda, protože jsem si mohla o hodinách číst nebo kreslit (jako kdyby byl někdo na ty moje čmáranice zvědavej). *smích* Na koneverzaci jsem se nakonec dostala do skupiny, kam jsem chtěla a dokonce se i vyhnula rozřazovacímu testu. Ave já! *smích* Ale tam nás rozdělila ještě na poloviny a já jsem mimo svoje holky, což mě dost štve. *zamračí se* Zítra půjdeme do muzea (kde jsem byla už snad milionkrát), ale radši bych šla místo jiných hodin, než je bižule a chemča. No nevadí. Snad zítřejší den přežiju ve zdraví a ulovím nějakou tu učebnici na burze, ať to všechno nemusím shánět jako blázen za nekřesťanské peníze. *smích* A docela jsem se začetla do knihy Padlí andělé 3 » doporučuji! Jsem úplně nadšená z toho, že mám doma (finally!) Ostré předměty půjčené z knihovny a strašně moc se těším, až se k nim dostanu. Jinak s Jillian cvičím, i když tak nějak podle sebe. Často vynechávám, protože mi dvouhodinový trénink stačí a nebo mi párkrát bylo blbě. Ale přijde mi, že už je to lepší a nějaké ty svalíky se mi udělali, takže halelujah! *smích* A teď hurá do postýlky a s chutí se vrhnout na další kapitolku.
Vaše Darkness ღ

Mi maravillosa biblioteca III

10. září 2013 v 20:45 | Darkness ღ |  My Diary

Ačkoliv jsem se delší dobu nezmínila o knihách, které mi prošly rukama, musím říct, že jsem se poslední dobou zase nějak rozečetla, takže první 3 knížky mám ještě docela v paměti. Také jsem narazila na spoustu tipů na další čtení a opravdu nevím, co otevřít dřív. Ale i přesto uvítám, jakékoliv návrhy na kvalitní knížky. *wink*

Do you know the feeling..?

8. září 2013 v 15:53 | Darkness ღ |  My Diary
Awww.. :3
Sedím na gauči přikrytém dekou, která bývala neuvěřitelně heboučká. Opět jsem zažraná do The Vampire Diaries a mezi jednotilivými díly přemítám o svém životě. Můj život stoji za prd. Ráno jdu do školy, po ní se sejdu s přítelem a potom jdu na trénink. Ve volném čase sedím u noťasu nebo si otevřu knihu. A takhle to jde pořád dokola. Už ani nevím, co mám s přítelem dělat. Sedět a povídat si není zábava na celý den. V jeho objetí se cítím dobře, ale nějak mi v mém životě chybí nějaký ten adrinalin. Měla bych zvednout prdel a jít ven a přestat se vymlouvat, že nemám s kým jít. Ale co venku? Mohu se vydat do lesa projít a doufat, že zahlédnu srnku nebo dvě veverky, jak si spolu hrají. Kéž bych aspoň měla psa, s kterým bych se mohla odreagovat. Pomalu přichází podzim a listí se zbarví do různých odstínů červené, což naprosto miluji. Dívám se, jak si studenti v TVD užívají různé akce a tak trochu jim závidím. Také bych se takhle chtěla bavit místo toho, abych žila tak nudný život. Chtěla bych navštívit spoustu cizích měst a poznat nové lidi. Jenomže je tu to zatracené "ale". Jsem líná, stydlivá, omezovaná rodiči, nerada beru na sebe zodpovědnost,.. je toho tolik. Takže celé tohle uvažování vede k jednomu cíli - budu dál sedět doma na zadku a nadávat na svůj podělanej život.
So.. Have you any ideas?
Vaše znuděná Darkness ღ

Allergic to people

7. září 2013 v 18:53 | Darkness ღ |  My Diary

Ráno jsem se vzbudila s chutí něco dělat. Po snídani jsem si šla dopsat sešity, jelikož jsem hned první den, kdy se učilo, chyběla. Když jsem přepišsvala matematiku, povzdechla jsem si, protože tohle nebudu nikdy chápat. Já a slovní úlohy nejde dohromady stejně jako geometrie. Nevěděla jsem, co dělat dál a tak jsem šla na noťas, kde jsem původně chtěla pracovat ve Photofiltru na dessech a udělat si nějaké rozvrhy hodin. No nějak jsem se k tomu nakonec nedostala a místo toho hrála hry na superhrach. Odpoledne jsem se koukla na první film jménem Vojna anjelov a teraz sa pozeram na druhý. Zatímco ráno jsem měla dobrou náladu a nemohla se ztotožnit se svým temným dessem, teraz mě pomyšlení na nějaký barevný a více podzimní nedokáže nadchnout. Nevím proč, ale jako mávnutím proudku se moje pozitivní nálada změnila na negativní a nedokážu si film vychutnat. Hlavně je to úplně jinak než v knize, což mě ještě víc irituje. Najednou v sobě cítím nenávist, která mě spaluje zevnitř a já jen čekám než odezní. Chce se mi křičet, ale jen sedím a tupě zírám před sebe a čekám na spasení.
Vaše Darkness ღ