Červenec 2013

Mi maravillosa biblioteca

30. července 2013 v 20:28 | Darkness ღ |  My Diary

Rozhodla jsem se s váma podělit o svůj seznam knih, které jsem přelouskala. Je jich vážně spousta, že je nikdy nemůžu dát dohromady všechny, ale tenhle článek by měl spíše posloužit jako inspirace. :) Snad vás některá z níže uvedených knih zaujme. Také mile ráda uvítám nějaká doporučení, ale předem upozorňuji, že jsem fanoušek hororů a fantasy. ;) Také si ráda přečtu vaše názory na uvedené knihy a pokud v žáné z tohoto seznamu nenajdete zalíbení, nevěstě hlavu. Postupem času budu přidávat další svoje úlovky a těch bude nemálo! :)

Iron Man 3

28. července 2013 v 21:08 | Darkness ღ |  Film
"Iron Man 3"
poster
Akční/Sci-fi/Thriller

Děj začíná v roce 1999, kdy si Tony Stark užívá silvestrovskou párty s Mayou Hansen, objevitelkou experimentální regenerativní metody. Na oslavě se objeví vědec Aldrich Killian, který oba pozve do svého týmu vědců zvaný A.I.M., ale Stark odmítne a Killiana poníží. O mnoho let později je po útoku mimozemšťanů na New York (viz. film Avengers) Stark sužován záchvaty paniky a úzkosti a vytvoří tucty různých brnění Iron Mana. Kvůli tomu má problémy se svou přítelkyní Pepper a vše se ještě zhorší po teroristických útocích Mandarina, které jsou podivné. Naštvaný Stark do mu do médií vyhlásí válku a veřejně oznámí svou adresu. Mandrin poté uspořádá útok na Starkův dům a zničí ho, čím ohrozí nejen Starkův život, ale i Pepper a Mayu, která se po letech náhle objevila u něj doma. O co jí jde ? A bude po tomto útoku Stark schopen se Mandarinovi postavit i přesto, že je zraněný a umělá inteligence JARVIS ho mezitím, co byl v bezvědomí, přenesla do Tennessee ? Podaří se mu zvítězit i tentokrát ?

Moje srdce se rozhodlo dokončit tu práci a rozervat se úplně..

25. července 2013 v 22:10 | Darkness ღ |  My Diary

I'm lying in my bed and thinking. Vlastně se mě už k večeru začala zmocňovat nějaká podivná nálada. Přijdu si v podstatě bez nálady. Ale myslím, že to bude smutek. Hrozně se mi stýská po mé druhé polovičce. Vím, že stačí vydržet do zítřka a pak ho uvidím a budu ho moct pevně obejmout. Ale do té doby ? Čeká mě ještě spousta nekonečných hodin.První dva dny se daly přežít, ale teď bez něj nějak nemůžu fungovat. Nevím, jestli je to jenom stesk. Vím jen to, že ho tady potřebuji, ale je vzdálený stovky kilometrů. Jo, jsem na něm závislá. Je to jediná osoba, které mohu věřit. Jediná osoba, které mohu říct cokoliv. Mohu plakat, mohu řvát..ale nenechá mě v tom. Vím, že si už občas lezeme na nervy, ale to ke vztahu patří ne? Nevím, co se to se mnou děje, ale přijdu si, jako bych tu byla jediná na světě. Opuštěná. Před "přáteli" se přetvařuji. Klikám na vysmáté smajlíky, i když k pláči nemám daleko. Slyším jak na mě ta mrcha volá, ale dělám, že jsem hluchá. Vím, že to nic nevyřeší. Akorát bych ho zklamala a to nechci. Nechci, aby se vrátil a zjistil, že mi nemůže věřit. Nechci, aby si myslel, že se nemůže nikam hnout.., že mě tu musí hlídat jako malé děcko.., ale po pravdě? Já chci, aby tu se mnou byl dnem i nocí. Chci, aby mě objímal a nikam neodcházel.., ale cožpak mu to můžu odepřít? Mohu mu odepřít zábavu, přátele, zážitky,..život? Ne to nepřipadá v úvahu. Lepší je to v sobě dusit - a neříkejte mi, že to tak není.., neříkejte mi, že se mu mám vyzpovídat! Už teď toho ví dost. Nechci ho zbytečně dál zatěžovat. Nechci mu říkat, že čekám, kdy z kohoutku začne téct krev. Nechci mu říkat, že čekám až se za mnou objeví ONA. Nechci mu říkat, že čekám na SMRT............... Protože jeho budu vždycky milovat a nechci mu ublížit - i když ne vždy se mi to daří. Chci, aby byl šťastný. A nechci ho zklamat, protože ON pro mě znamená vše a nechci ho nikdy ztratit.. ♥
Vaše Darkness ღ

Toužila jsem po temnotě a zapomnění..

24. července 2013 v 19:28 | Darkness ღ |  My Diary

Pořád mě občas pohltí myšlenky na sebepoškozování..někdy i na něco víc..,ale pořád odolávám. Jsem zvědavá na jak dloho. Nechci to tu rozpitvávat, ale přijdu si hrozně nevyrovnaná. V jednu chvíli bych dala nevím co, abych mohla žít a jindy bych se vzdala kvůli úplné prkotině. Snažím se být svým doktorem, ale někdy si naordinuji špatné léky. No, chybami se člověk učí. Ale já asi ne. Sto stránek VA 4 mám úspěšně za sebou a dnes jsem se byla s kámoškou porozhlédnout po městě. Zavítaly jsme do knihovny a já samozřejmě neodolala a hned si na její účet půjčila 2 knihy - Sukuba 3 a Magie mrtvých. Jako bych těch bichlí neměla doma dost.
Dopoledne jsem si zacvičila a byla jsem spocená stejně jako po dvouhodinové procházce v tomhle pařáku. Večer si ještě půjdu pokecat s kámoškou od naproti stejně jako včera. Kromě knih a noťasu je to moje jediná společnice. Stačí přetrpět ještě den a pak už budu konečně v náručí mé lásky.

Vydala jsem se zabít muže, kterého miluji..

23. července 2013 v 10:16 | Darkness ღ |  My Diary
You don't know, how much I miss you..
Slunce pálí a já jdu stínem, aby mě jeho paprsky nespálily. Procházím vylidněným městem a přemýšlím, kam všichni zmizeli. Parkoviště jsou plné aut, ale po lidech ani stopy. Na trávě leží černý pes a těžce oddechuje. Mohla bych se stát jeho snadnou kořistí, ale nechá mě projít. Je mi strašné horko a mám žízeň. Zamířím zpátky k domovu, ale v cestě mi brání sluneční paprsky. Ustoupím o krok zpět. Mám strach, že se spálím. Ale musím se vrátit. Nesměle udělám zase krok v před. Kapičky potu mě lechtají a já jsem odhodlaná jít dál. Zhluboka se nadechnu a... hořím.

Sometimes I want to do bad things..

22. července 2013 v 10:40 | Darkness ღ |  My Diary

Aloha from hell ! Jo, čekají mě 4 dny bez mé drahé polovičky, ale budu to muset nějak přežít. *povzdechne si* Právě si tu sedím ve světle pruhovaných kraťasech a tričku s krokodýlem s nápisem GATORS - je hooooodně staré a mám ho po jednom z mých bratránků. *smích* Třetí pokračování Vampýrské Akademie (Stínem políbená) mě úspěšně pohltilo a do konce knihy mi chybí 90 stránek. Počítám, že zítra se vrhnu na 4. Jinak vám přikládám (na konec článku) fotku svých nových plavek a omlouvám se za kvalitu, ale fotila jsem to mobilem (3,2 megapixel). Kraťasy jsem si nakonec nekoupila, protože jsem v nich měla ještě větší zadek než bez nich. *ušklíbne se* Doma jsem vyhrabala světlejší modré a ve finále to vypadalo dobře, takže bez nich už ani ránu. Když jsem nějakou pani s rodinou nasměrovala na naše koupaliště, vydala jsem se vyzvednout svého broučka a pro plavky. No jelikož jsem nehorázné tele, tak jsem si na sluníčku minutku zdřímla a spálila si celej xicht, ramena a nohy. Naštěstí to nebolí a počítám, že zítra už to nebude skoro vidět. Dnes stejně zůstanu smrdět doma, protože nemám kam s kým vyrazit. Asi budu muset všechny zahrnout nekonečnou textovkou, aby se mnou něco podnikli. Večer jsem se konečně podívala na nový díl Pretty Little Liars - zítra budou vysílat další, tak doufám, že se brzy objeví na netu! Po dlouhé době zase pařím GTA - jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. Stejně mě nejvíc baví způsobovat autonehody a zapalovat lidi. *smích* A teď mám na vás jednu prosbu! Moje kamarádka brzy oslaví 19. narozeniny a já už vážně nevím, čím bych jí mohla obdarovat. Je děsně ujetá na fialovou a na děti. Doma má několikaměsíční koťátko a je to v podstatě moje BFF. Pište všechno, co vás napadne a snad mi něco padne do oka. Předem vám děkuji za pomoc.

hi, i exist.

20. července 2013 v 20:42 | Darkness ღ |  My Diary

Heh, rozepisuji se tu o tom, že bych nejradši přidávala několik článků denně a pak se ozvu jednou za 3 dny. Jop, to jsem já. Ale jsem v tom částečně nevinně. Neměla jsem nabiječku, takže mi noťas včera exnul dřív, než jsem stihla něco sesmolit. Umh, teď jsou ve zprávách ponožky v sandálech. Ééééj! *smích* No popojedem.. Mám konečně nové plavky! Prošla jsem 10 obchodů, než jsem si konečně nějaké koupila - GATE mě zachránil. Mám tmavě modré s bílými puntíky a ještě si plánuji k nim koupit tmavě modré kraťasy - mám hrozně velký zadek, takže se to musí něčím zamaskovat. Tak vám se časem hodím fotečku, aby jste mi tu nebrečeli. Chtěla bych se konečně podívat na nový díl PLL, ale asi mi zase exne noťas, což je dost na houby - nikdy, NIKDY! nenechávejte někde válet nabiječku, protože jestli máte otce jako já, tak vám na neurčito zmizí. V pondělí mi miláček odjede a já tu zůstanu smrdět sama smutná a opuštěná. :( Je to na pytel, ale tak otce si jentak nepřevychováte. No měla bych si jít zacvičit, ale moc se mi nechce a navíc mám zase nervy. Bych nejradši něco roztřískala, takže jestli mě někdo dneska nase*e, tak budu hodně sprostá. Asi půjdu tedy pokračovat v četbě VA (3).

Life is hard ..

18. července 2013 v 13:18 | Darkness ღ |  My Diary
Život je těžký, ale musíte ho brát s nadhledem.. ;) :D

Ahojky bobíci, tak včera jsme byli s přítelem na koupálku. No první překvapení bylo, že mi jsou plavky už trošku malé, ale ještě se to dalo. Dneska se půjdu asi juknout po nových, tak potom sem dám fotečku, když budete chtít. Překvapivě jsem se ani nespálila a to je co říct! Asi jsem sluníčko zaskočila svými červenými vlasy. *smích* Jinak poslední dobou mám úplně divnou náladu. Rozbrečí mě skoro každá blbost a vůbec nevím proč. Normálně mi stačí v nějakém filmu dojemná scénka a už se mi chce bulet. To se mi nikdy nestávalo. Asi mi vážně šibe. *smích* Také mám poslední dobou problém s tím, že mi je z ničehonic blbě a pak to po nějaké době zase přejde. Ale dost mě to štve. Hlavně když jsem na sluníčku, tak se mi začne dělat špatně. Pak když jsem chvilku ve stínu, tak se to zlepší. Ale když jsme byli na tom koupališti, tak to bylo v pohodě. No nevím..moje tělo si dělá, co chce! *ušklíbne se* Každopádně maminka bude mít radost, že jsem neotrhala ten rybíz. Vlastně jsem toho natrhala jen něco málo a to jí na buchtu jistě stačit bude a zbytek udělám večer, až nebude tolik pražit. Včera jsem si dělala pořádek v mobilu v písničkách a nějaké promazala a dnes budu asi pokračovat. Jednu ze starších vám sem dám, protože jsem narazila na hodně písniček, které se mi děsně líbí a dlouho jsem je neslyšela. *úsměv* Ještě než zmizím, bych se vás chtěla zeptat, kolik článků mám denně přidávat nebo jestli jenom obden nebo ještě míň. Někdy mám hroznou chuť vám sem hodit 10 článků, ale říkám si, že se stejně každý podívá jen na ten první a buď si ho přečte nebo ne a dál se nedívá. Vyjádřete se v komentářích a hlasujte v anketce.

"Dokážeš-li se usmívat, když se věci nedaři, pravděpodobně už víš, na koho to svést."

16. července 2013 v 21:28 | Darkness ღ |  My Diary

Ahojky bobánci, tak jak užíváte prázdniny? Teda já osobně jako vůbec. Čtvrtka je v háji a já mám pocit, že každou chvílí umřu nudou. Přežívám snad jenom na vtipech. Dneska jsem vstávala v půl 7 protože v 7 se stavil přítel, tak abych si aspoň rozlepila očiska. Jenže méďa sebou plácne do postele a chrápe si do 10 a co chudák já ?! *smích* Byla jsem teda aspoň pověsit prádlo a uklidit nádobí z myčky a pak si zapla noťásek. Ale to se mi jako zázrakem probudil a koukal se mnou na Smrtící nenávist 3 (nechápu proč se to tak jmenuje, když předchozí díly se jmenují jenom Nenávist, ale tak to je jedno) - předchozí díly si už moc nepamatuji, ale tento byl nic moc, akorát se mi líbilo to s obrazy. Ale tak zítra půjdem na koupák, tak snad bude nějaká zábava. Jinak se omlouvám, že vám sem furt hážu recenze, ale já nevím, co psát a co by vás zajímalo. Tak mi dejte vědět v komentářích nebo aspoň klikněte na něco v anketce. *wink* Jinak přítel jede příští týden s rodiči na dovolenou, takže to se teprve ukoušu nudou. Nabízeli mi, ať jedu s nima, ale já bych si tam přišla navíc a k tomu mě stejně můj debilní otec nepustí. No já už raději zmlknu. Ještě přemýšlím nad novým dessem, ale vůbec nevím, jak ho udělat a přijít o tento s Andýskem *zamilovaný pohled* No je to dilema. Tak užívejte prázdnin, protože to uteče jako voda a zase budeme klimbat ve školních lavicích.

Avengers

15. července 2013 v 17:32 | Darkness ღ |  Film
"Avengers"
poster
Akční/Sci-fi

Thorův bratr Loki se spojí s vůdcem mimozemské rasy zvané Chitauri, aby společně dobyli Zemi. Loki jim za pomoc slíbil Tesseract, zdroj neomezené energie. Ředitel agentury S.H.I.E.L.D. Nick Fury a jeho zástupce agentka Hillová, jsou svědky krádeže Tesseractu, který se nacházel v držení agentury. Loki ovládne mysl vědce Dr. Erika Selviga a agenta Clintona Bartona, které tím přinutí k spolupráci. Fury zaktivuje "program Aventer" a s pomocí agentky Natashy Romanovové (Blakc Widow) naverbují Hulka, Iron Mana, Kapitána Ameriku a nakonec i Thora. Podaří se jim zachránit svět před bytostmi z vesmíru a získat zpátky Tesseract ? A dokážou vůbec superhrdinové spolupracovat ?