Červen 2013

Probuzení Tmy

29. června 2013 v 13:00 | Darkness ღ |  My Diary
Až temnota procitne, zastaví ji Šest -
tři z nich vyjdou z kruhu, tři z nich přijdou z cest.

Dřevo, bronz a voda s ohněm, kámen s ocelí -
z šesti pět se zpátky vrátí, jeden oddělí.

Železo je dárek, bronz toulavý zjev,
dřevo vzešlo z ohně, kámen dobyl zpěv,
oheň daly svíce, vodu dávný král -
šest Znamení v kruhu a před nimi Grál.

Oheň vzplane v horách, zlaté Harfy hlas
ze sna vzbudí Spící, až přijde jejich čas,
Morana dá sílu, jež na dně mořském tkví,
a na stromě poklad dá Světlu vítězství.


Tolik času uplynulo od doby, co jsem to četla.
Tak vzdálené je mi toto velkolepé dílo.
Tak hluboko jsou mé vzpomínky pohřbeny.
Tak dávno to celé vypuklo...

Victoria Frances

27. června 2013 v 20:52 | Darkness ღ |  Pictures
http://i170.photobucket.com/albums/u265/gothic_santa/VictoriaFrances01.jpg


Ve znamení rudého tygra

26. června 2013 v 18:00 | Darkness ღ |  My Diary
Zdravím,
včera jsem tedy i přes neúnavný déšt jela na výlet. Nic extra. Šli jsme přímo do ZOO, kde větišina zvířat spala a já se jim ani nedivím. Já osobně preferuji psovité šelmy, ale kočičky byly momentálně přítulnější. *smích* Po dvou hodinách bloumání v zoologické zahradě jsme se vydali na náměstí a měli rozchod, který jsem skoro celý strávila v mekáči nad nezdravím jídlem. Dost mě mrzí, že jsem nešli do těch katakomb. :( Musím si to vynahradit někdy o prázdninách no. Domů jsem jela s promočenými botami a zkušeností, že deštník je na dvě věci. Ve 3 jsem se už válela doma s knížkou (Sukuba 2 : Na vrcholu) a po jedné kapitole jsem to zařízla a chrněla do půl 7. Není divu, že v noci jsem se převalovala a nemohla se dočkat rána. :)

Smoke and Mirrors

23. června 2013 v 14:06 | Darkness ღ |  My Diary
Dopadla jsem na kolena a dveře se za mnou s hlasitým bouchnutím zavřely. Rychle jsem se zvedla a snažila se je marně otevřít. Mlátila jsem do nich pěstma a řvala, jako o život. Odpovědí mi byl jen škodolibý smích. Z úst se mi začal linout můj pestrý slovník sprostých slov. Vztek ovládl celé moje tělo a já měla chuť ty hajzly uškrtit. Pomalu mi docházely síly a já se sesunula k zemi. Srdce mi tlouklo jako o život a já lapala po dechu. "Sakra, proč se tak rychle unavím ?!" zavrčela jsem. Najednou můj vztek vystřídal smutek. Pohltila mě nejistota a deprese. Do očí se mi draly slzy, ale já se je snažila odvážně zadržet. Bohužel mě i moje vytrvalost opustila a po tváři mi začalaly téct slzy. Kutálely se mi jako perly do klína a já se třásla. Ruce se mi klepaly, když jsem v kabelce hledala papírové kapesníčky a každý pohyb mě neuvěřitelně zmáhal. Nevím, jak dlouho jsem tam takhle seděla, ale přišlo mi to jako věčnost.

Something from my life...

22. června 2013 v 10:56 | Darkness ღ |  My Diary
Krásný den sluníčka,
po necelých 2 týdnech si jdu zase vylejt srdíčko. Vlastně ani nemám náladu nějaký ten článek psát, ale věřím, že se nějak rozepíšu a ještě z toho bude nakonec román na 10 stran (néé..to zase přeháním) *smích* Každopádně nemám dnes (opět) náladu na nic. Nevím, čím to je, ale už jsem se tak vzbudila. Jinak se vám omlouvám, že jsem neobešla blogy, ale nebyl čas nebo nálada, ale pokusím se to hned napravit. Dále se u nás konečně uzavřela klasifikace, takže na školu vám teď zvysoka seru ! Jestli vás zajímá moje vysvědčení, tak sama si jím nejsem moc jistá. Měla bych mít čtyři 2 a jednu 3 (ach ta matika), ale nejsem si jistá, jestli mi ji matikář dá. Teda průměrové mi to vychází, ale posledně prskal, že se nebude dívat jenom na průměr, ale i na to jak pracujeme v hodině. No já samozřejmě dutá jak bambus jen čumím a nevím, která bije. I když jsem se v posledních měsících úspěšně vyhýbala tabuli. Můžu jen doufat, že moje vysvědčení nedopadne katastroficky, protože jinak mě rodiče zabijou. *zamračí se*

Highgate cemetery

19. června 2013 v 19:23 | Darkness ღ |  Nightmare †

Tento nádherný avšak strašidelný hřbitov se nachází v Londýně. Počet zjevení je zde vážně úctyhodný. Je stavěný ve Viktoriánském stylu a jsou zde pohřbeni elity jako je Marx atd. Nejčastější věc, kterou zde můžete vidět je černá vdova, která se vznáší od hrobu ke hrobu a není ji vidět do tváře. Prý tam pyká za vraždu svého manžela. Dále jsou hodně často vidět přízraky lidí, jak koukají smutnýma očima k bráně, protože vědí, že nežili příkladný život a zbytek svého posmrtného života stráví právě na tomhle hřbitově. Ale nejznámější je Hightgateský vampír, kterého tam viděli kolem roku 60 - 70, jak pije krev čerstvě pohřbených. Viděly ho desítky lidí, ale nikdy ho nikdo nechytil.

All together, now..

17. června 2013 v 20:23 | Darkness ღ |  My Diary

KUNDA ASTRATTA MONTOSSE CAN'DA


Victory Call

14. června 2013 v 22:35 | Darkness ღ |  My Diary

Zdravím vás, vy zatracené duše !
V první řadě vám nakazuji dát své hlasy (a to každou hodinu) této boží skupině » Black Veil Brides « a to na této stránce » ClicK « Je to poslední souboj a poté hurá do místnosti slávy ! Oh yeah !!
Připomínám, že hlasování se uzavírá 17. června 2013 (pondělí) v 8:00
Tak se koukejte činit ! :D
Jistě jste už také narazili na nové písničky :3
Opět mě nezklamali a já mohu jen tleskat..nádhera ! :)
I must to say it.. I love you guys !!

Waverly Hills Sanatorium

12. června 2013 v 20:35 | Darkness ღ |  Nightmare †

Sanatorium bylo otevřeno jako standardní nemocnice v roce 1910 a pobývalo v něm 50 tuberkulózních pacientů. Když se v Kentucky rozmohla tuberkulózní epidemie, změnila se nemocnice v sanatorium, které poskytovalo útočiště 140 pacientům. Sanatorium bylo postaveno na izolovaném místě a navrženo speciálně jako zařízení pro boj s tuberkulózou a její výzkum. V roce 1926 bylo považováno za nejkvalitnější zařízení pro nemocné tuberkulózou a i přesto zde stovky pacientů zemřely.

Ve snaze najít co nejúčinější lék byly zde údajně prováděny různé pokusy. Plíce nemocných byly ozařovány ultrafialovým světlem, což mělo zabránit šíření bakterií. Někteří pacienti byli vystavováni v zimní zahradě nebo před obrovskými okny bez ohledu na roční období, protože se věřilo, že čerstvý vzduch je pro boj s tuberkulózou nejúčinější. Některým nemocným byly dokonce tlakem rozšiřovány plíce nebo odstraňována žebra, aby plíce pobraly více kyslíku.

Beautiful Creatures

10. června 2013 v 18:44 | Darkness ღ |  Film
" Nádherné bytosti "
Poster k filmu Nádherné bytosti
Fantasy/Romantický/Drama
Ethan žije v zapadákově jménem Gatlin County. Je přesvědčen, že ho tu nic nedokáže překvapit, ale to se sakra spletl. Jeho život se zásadně změní díky nové tajemné spolužačce Leně Duchannesové. Ta to nemá lehké, protože každý se na cizáka dívá skrz prsty, ale protože je neteří podivína Macona Revenwooda, je nenávist zdejších lidí téměř hmatatelná. Lena si z toho ale nic nedělá, protože má úplně jiné starosti. Ona i její příbuzní jsou Zaklínači a nad ní visí temné prokletí a zbývá jen 75 dní, než se rozhodne o jejím osudu. Bude dostatečně silná a přidá se na stranu dobra ne bo jí pohltí temné síly stejně jako její matku Sarafine ? Pomoc nalezne u smrtelníka jménem Ethan, který je za ní ochoten položit vlastní život. Dokáže láska odolat mocné magii ?