Květen 2013

Andley :))

30. května 2013 v 19:29 | Darkness ღ |  My Diary

You must see it ! :D They're so funny. I love them ! :3
BVB Forever <3

Black Veil Brides - Revelation

29. května 2013 v 21:18 | Darkness ღ |  My Diary
Děcka moje, já mám krizi. Potřebuji poradit. O čem mám psát ?! Co by vás zajímalo ? Ráda bych vám sem něco hodila, ale žádná inspirace. Téma týdne (chřestová sezona) mě vážné neláká. Kdo se k tomu chce sakra vyjadřovat ?? Musím říct, že dříve byla témata mnohem lepší, ale co se dá dělat. Psát o filmech jsem líná a na pokračování povídky se necítím. Pobíhám mezi facebookem, twittrem, askem, blogem a občas juknu na M2. (Ano, i já hraju takovou pi*ovinu :D) Zrovna teď jsem za půlkou filmu - Johnny English se vrací - ale nějak mě to nebere, i když některé scénky stojí za to. *smích* Jestli si chce náhodou někdo pokecat, tak ať písne na mail (missing-you@seznam.cz) a otázky pokládejte na Ask (http://ask.fm/Darknesssx). A jentak mimochodem.. poslechněte si tuhle bombu od BVB !!! ♥ I love you guys ♥ :3

Dance with Black Veil Brides !

27. května 2013 v 22:07 | Darkness ღ |  My Diary
Jo tohle mě dost pobavilo a nedokážu se přestat smát. :D Zítra mě o matice asi smích přejde, ale dnes je dnes a zítra je zítra, takže no stress !! :D Tak poďme všichniii !!! :D :D

Challenge Accepted

26. května 2013 v 13:45 | Darkness ღ |  My Diary

Přijde mi, že život si se mnou rozhodl pohrát. Obdařil mě spoustou úkolů, které musím splnit. A že jich není málo. Debilní nálada, hromady úkolů a naslibovaných testů,..dokonce mi ten zmetek zkazil postavu ! *smích* A víš ty co ?! Challenge accepted !!! V matematice možná zvítězíš, protože jsem dutá jak bambus, ale v ostatním tě vyhrát nenechám ! Takže hurá napsat 2 textíky na ájinu a potom udělat otázky na zeměpis, z kterého zítra píšeme. A když zbyde čas, tak se pustím do prezentace na děják a možná i do protokolu, který bych nejraději roztrhala na kusy. Jsem tedy pěkně naštvaná, že se právě dostavila moje čtecí nálada, ale knížečka bude muset bohužel ještě chvilku počkat. *zklamaně* Ale čas na vylepšení postavy se přeci jen najde a já se rozhodla pustit do 2 výzev. *smích* Určitě je všichni znáte. Já si vybrala bříško a zadeček, tak jsem zvědavá, jestli to těch 30 dní vydržím..

In my mind..

24. května 2013 v 21:07 | Darkness ღ |  My Diary
Zmatená. Otrávená. Znuděná. Jo, tak se poslední dobou cítím. Vážně málo věcí mě teď dokáže zaujmout. Celý den ve škole se těším až budu moct být doma, ale doma jen ležím a tupě zírám na obrazovku a v hlavě mám vygumováno. Přijdu si děsně utahaná, ale nechápu z čeho. Před chvíli jsem vylezla z koupelny. Bohužel ani relaxační koupel (pěna, mýdlové kytičky, svíčka) mi nepomohly. Já jsem vážně divná ! *zamračí se* Nevím, co psát..snad jen si stěžovat. Na to jak tenhle týden ve škole byl úplně promarněný. Na to jak nám naslibovali hromady písemek a do toho ještě úkoly a samozřejmě mě musel pan profesor potěšit referátem. No aspoň je na masového vraha, takže se trefil do mého oboru. *ďábelsky se usměje* Navíc mě přímo se*e nejmenovaný profesor, kterému se furt něco na mém protokolu nelíbí. Jiným to neškrtne a mě jo ? Are you fucking kidding me ?!!! Jsem zvědavá, co dalšího si vymyslí až to přinesu opravené. I hate this shit !

Jsi všude, kam se podívám..

23. května 2013 v 14:31 | Darkness ღ |  My Diary
Týden uplynul jako voda a já nechápu, kam se poděla moje potřeba cokoliv sdílet na tomto blogu. Možná inspirace se vytratila. Možná čas mi brání, blbost ! Nebo je to možná leností. Přiznávám se, že kdyby mi nevypadly pojistky a já se mohla připojit na naši wi-fi, tak bych teď čučela na film a na blog zabloudila možná někdy večer. No bohužel/bohudík jsem tu a hodlám vás zasypat hromádkou (co hromádkou, hromadou!) pitomostí a doufat, že vás to nijak nepoznamená. Tak zatnout zuby a jde se na to ! :)

Pohlceni láskou » 1.část

16. května 2013 v 19:49 | Darkness ღ |  Nightmare †

Začalo to nevinně. Ano, většinou to tak bývá. Nebyl v tom žádný větší záměr. Prostě dva kamarádi, kteří se náhodou seznámili a dobře si rozumí. "Přátelství mezi holkou a klukem může extistovat." pomysleli by si jiní, ale ve skutečnosti to bylo všechno jinak...

Sedím ve svém novém pokoji a čtu si jednu z hromady knížek, která mi přišla pod ruku. Hltám každé slovo a nemohu se od příběhu odtrhnout. Můj vnitřní hlas mi říká, že bych si mohla v pokoji uklidit, ale odstrčím ho do kouta a dál si ho nevšímám. Ze čtení mě vyruší zapípání mobilu. "Kdo mě to zase otravuje ?" probleskne mi hlavou a odložím knihu na stůl. "Hezký den vzácná slečno, nezašla by jste s takovým chudákem jako jsem já někam ven, když se nám to počasí konečně umoudřilo ?" přečtu smsku a zasměji se. Ten kluk mě vždycky dostane. "Také vám přeji krásný den pane. Vy nejste žádný chudák, ale velice mnou vážený muž, s kterým si samozřejmě ráda vyjdu ven ať už do přírody nebo do města." odpovím mu ve stejném duchu a jdu se nalíčit a převléct. Mezitím si vyměníme ještě několik smsek a pak vyrazím z domu na domluvené místo.

Listen and fear !

14. května 2013 v 20:53 | Darkness ღ |  My Diary
Narazila jsem na pár audio nahrávek, které mě zaujaly. Možná vám to přijde jako hloupost, ale zkuste zhasnout světla, zapojit sluchátka a ponořit se do toho. Některá na mě docela zapůsobila. Před spaním bych to vážně poslouchat nemohla. Neusnula bych. Každopádně vám přeji sladké sny. :)
Jedna unirvezita se na základě rozhovorů s pacienty pokusila reprodukovat jejich halucinace.
( V našem jazyce by to mělo větší účinek. Poslouchat hlasy, které říkají : "Skoč! Nestojíš za nic! Koukni se na sebe!")

Andy Biersack By Me

12. května 2013 v 13:38 | Darkness ღ |  My Diary

Jo, ujíždím na nich čímdál víc. Kde to jde mám BVB a nikdo mi nemá co do toho kecat. Stahuji písničky jak zblázněná a nevím, co poslouchat dřív. Včera jsem si pořídila úžasnou černou koženou bundičku, takže maximálně spokojená a nemůžu se dočkat až s ní vyrazím ven. Přesně takovouhle jsem si představovala a nemůžu uvěřit tomu, že ji měli a v mé velikosti !! Jinak vám sem přikládám svůj pokus o nakreslení Andyho, ale vypadá spíše jak holka. *smích* Budu asi ještě muset více tríénovat. Tak kritizujte a já letím poslouchat své miláčky ven.

Smutek a deprese vítězí nad štěstím a úsměvem.. ?

10. května 2013 v 21:26 | Darkness ღ |  My Diary
Je to tak nebo se mi to jen zdá ? Přijde mi, že moje smutné a depresivní články jsou mnohem oblíbenější, než když popisuji krásný jarní den nebo začátek povídky. Vítězí úseky úplné bezmoci, která má děsivý konec. Nevím, jestli je to jen pouhá iluze, ale návštěvnost a komentáře mi k tomu řekly své. Tipuji, že ani tento článek nebude mít nějaký extra úspěch, ale faktem je, že nějak nevím, co bych měla psát a jediný na co mám chuť je toto. Vypsat své pocity a dojmy. Třeba si to někdo přečte a vyjádří se k tomu. Hlavně mi prosím nepište komenty typu "hezký" a podobně. Když už tak mi napište, co se vám líbilo. Takhle to na mě působí, že jste si článek vlastně vůbec nepřečetli. Nu ale nebudu se tu zbytečně rozčilovat. Jen mi přijde, že ve většině případů jde každému naflákat na blog hafo nesmyslných článků a mít co největší návštěvnost a být za hvězdu. Zajímalo by mě, co je tak zajímavého na tom, když někdo napíše, že byl dopoledne ve škole, odpoledne s kámoškou a večer se učí a zítra píše z toho a z toho. Jako vážně ?!!