Duben 2013

Why me ? Why not you ?!

28. dubna 2013 v 21:41 | Darkness ღ |  My Diary
Proč zrovna já tu musím tvrdnout, zatímco ty si někde užíváš života ? Proč zrovna já musím tápat v temnotě, zatímco tobě se rozlévá na tváři blažený úsměv ? Obklopuje mě strach a zmatek. Jsem ztracená. Ztracená ve svých pocitech, myšlenkách.. Všechno je to jen zamotáný kruh, který se zmenšuje a dusí mě. Obtáčí se kolem mě jako jedovatý had, který se mě chystá uštknout. Trhám sebou a snažím se vymanit z jeho sevření, ale dosáhnu jedině absolutního vyčerpání. Ztěžka oddechuji a do očí se mi derou slzy. Vzdávám to. Síla a odhodlání mě opustily. Loučím se se vším, co jsem kdy měla. Loučím se s lidmi, kteří mě prý "milovali" nebo jim na mě "záleželo". Loučím se se vzpomínkami, které mi dokázaly vykouzlit úsměv na tváři. Loučím se se vzpomínkami, jež mě mučily a i ty nejhorší sny byly proti nim pohou pohádkou. Loučím se se svým mizerným životem. Zvu dál smrt a oddávám se ponuré melodii, jež se line temnotou jako ukolébavka, která mě uspává. Smrt přichází a vztahuje ke mě své kostnaté ruce. Poslušně se přivinu k jejímu chladnému tělu, zatímco roztáhne svá havraní křídla. Pírka mě polechtají a ukryjí mě před zvědavýma očima démonů, jež se mě chystali uvěznit ve svém doupěti a mučit mě. Pomalu a jistě ztrácím vědomí, ale najednou mě všechny starosti opustily. S úsměvem na tváři říkám sbohem svému životu a odcházím na lepší místo. A teď si možná budeš ty říkat, proč zrovna ty jsi nemohl odejít tam, kde ti bude nejlíp. Proč zrovna ty jsi náhle ztratil vše na čem ti záleželo ? Dřív ses mi možná posmíval, že jsem jiná. Ale teď jsi na tom stejně jako jsem bývala já. Pláčeš nad vším, co jsi měl a sdílíš mé pocity. Rveš si vlasy a křičíš : Proč zrovna já ?!!
By Darkness ღ

Design » Lost In Life

28. dubna 2013 v 15:54 | Darkness ღ |  My Diary
Ne nezdá se vám to ! *smích* Opravdu jsem opustila (ač nerada) od dessu s Evil Dead. Možná se někdy k němu zase vrátím, ale nerada používám jeden dess dvakrát. A proč ta změna ? Protože mi asi ruplo v bedně a mám teď nějakou dobrou náladu a to i přesto, že mě dokonale sere (promiňte za ten výraz) škola. Nejspíš na mě leze jaro. *smích* Všude to kvete a svět je hned barevnější a veselejší. Časem vám sem přidám fotečky, co jsem nedávno pořídila.

Sinister

27. dubna 2013 v 17:48 | Darkness ღ |  Film
"Sinister"
poster
Mysteriózní/Horor/Thriller

Elison je autor detektivních románů a tentokrát se rozhodne napsat příběh o dívence, která před několika lety zmizela a její rodina byla nalezena oběšená na stromě. Nastěhuje se do domu, ve kterém rodina bydlela a na půdě objeví krabici s filmovými paskámi, které s vraždami souvisejí. Výjevy na páskách jsou šokující a Elison začne pátrat po vrahovi. Avšak to se mu nevyplatí, protože vstoupí do cesty nadpřirozené bytosti a tím ohrozí celou svojí rodinu.

Evil Dead

25. dubna 2013 v 14:53 | Darkness ღ |  Film
"Lesní duch"
poster
Horor/Thriller

Mia poprosí své přátele, aby s ní jeli na rodinou chatu v lese, kde se rozhodne skončit s drogami. Když na místo dorazí, zbaví se svých zásob drog a slíbí,že se jich už v životě nedotkne. V chatě najdou vchod do sklepa, kde visí spousta mumifikovaných těl koček a prastará kniha na stole, která Erika fascinuje a nahlas z ní předčítá, aniž by věděl jaké následky to ponese. Miiny abstinenční příznaky se zhoršují a pokusí se ujet, ale zastaví ji hrozivé vidění. Přátelé ji naleznou v šoku v lese a odvedou zpátky do chaty. Atmosféra houstne a celou chatu obklopuje strach. Už nejsou sami. Schyluje se k prolití krve, řezání končetin a dalším (ne)chutným scénám. Přežije někdo nebo jsou všichni odsouzeni k záhubě ?

DGC - Ceny

23. dubna 2013 v 21:36 | Darkness ღ |  Nightmare †
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych sem nandala ceny za DGC (Dark Graphic Competition).
Snad se budou aspoň trochu líbit.
:)

Thunder and lightning

22. dubna 2013 v 14:06 | Darkness ღ |  My Diary
Sedím se skříženýma nohama na gauči a prohledávám net. Slyším bubnování kapek, které mě ukolébává ke spánku. Zívnu si a protáhnu se. Zadívám se z okna a pozoruji, jak si větřík pohrává s větvema stromů. Když tu najednou se zableskne a po chvíli se ozve hrom. Zaraduji se. Bouřky mám moc ráda a konečně jsem se dočkala první v tomto roce. Při dalším záblesku začnu odpočítávat..1,2,3,4,5,6,7,8.. "Není daleko" usměju se. Vzpomenu si na kamaráda, který se bouřky bojí a rozesměju se. Kdoví jestli se teď někde krčí a třese pod postelí. *smích*
Na netu se objevila nová verze Evil Dead. Je to také natočeno v kině, ale aspoň toho dotyčného to napadlo natočit celé i když si tu kameru mohl lépe narovnat. Někdy jsou scény rozmazané a jindy docela kvalitní. Film je v angličtině bez titulek. Jestli to ale někomu nevadí, tak si ho může stáhnout na uloz.to. Samozřejmě internet budu sledovat dál a pokud se najde nějaká lepší verze, tak vám dám ihned vědět.
Jinak jsem už takový blázen, že si kreslím obrázky z Evil Dead. Jsem tím asi už úplně posedlá. *směje se* Ale nemůžu si pomoct. O hodinách si čmárám a doufám, že mi to profesor nevezme a nevyhodí z okna. Nejsem žádný umělec, ale kdyby se někdo chtěl podívat, co to kreslím za hrůzy, tak se klidně podívejte(c.č.). Kritizujte jak je vám libo, ale prosím napište k tomu co vám přesně vadí. Nestojím o komentáře "To je hnus" a žádný oddůvodnění. No snad jsem vám už vyslepičila všechno a teď si půjdu dokoukat druhou polovinu Evil Dead, která v první verzi na netu jaksi chyběla.
Vaše posedlá Darkness ღ

Krvavý růže květ

21. dubna 2013 v 10:48 | Darkness ღ |  My Diary
Bílá jak lilie, neposkvrněná.
Duši tak čistou avšak nepochopená.
Pro krásu obdivovaná,
ale její slova nevyslyšená.

Slzy jak rosa jí po tváři stékají,
na krvavě červenou se pomalu obarví.
Srdce puklo jí žalem,
vždycky si přála splynout s davem.

Temnota pokradmu přichází,
strach, bolest a utrpení nachází.
Tam v tom zapomenutém lese
drobounká dívenka se třese.

Bílý šat rudě se zbarvuje,
kapička cestu svou si maluje.
Krutý a nelítostný to svět.
Tam na kraji lesa uhynul krvavý růže květ.
By Darkness ღ

Nightmare 3

19. dubna 2013 v 14:26 | Darkness ღ |  My Diary
shes kinda cute.
Procházím se úzkými uličkami zapomenutého města a na zádech mě lechtají paprsky odpoledního slunce. Nevím, co tu dělám. Jen jsem se klidně procházela a hlavou mi proudila spousta myšlenek. Ale nějak mi to nedá. Přemýšlím, proč tu jsem. Nějaký cíl mít musím, nebo ne ? Ulička se rozšířuje a kolem mě proudí spousta lidí. Každý si jde svou cestou a nevšímá si jeden druhého. "Uspěchaný to svět" pomyslím si. Zašmátrám v kapse mé černé mikiny a najdu obal od žvýkaček. Zamířím k popelnici v temné uličce vedoucí neznámo kam. Odpadu se zbavím a chystám se obrátit a vydat se dál na svoji nesmyslnou cestu, když tu mě zaujme jakýsi pohyb. Podívám se za popelnici a tam se krčí malý chlapeček v otrhaných a špinavých šatech. Přiblížím se k němu a chci se ho zeptat, zda nepotřebuje pomoct. Ale v mžiku rychle ustoupím. Chlapec na mě upřel svoje rudě planoucí oči a tvář měl poskvrněnou čerstvou krví. Jeho krvelačný pohled mě natolik vyděsil, že jsem se bezhlavě rozběhla neznámo kam..

Hlupák se nemění, neboť čas ho míjí a zkušenost se mu vyhýbá.

17. dubna 2013 v 19:22 | Darkness ღ |  My Diary
Dušičky moje, já vůbec nevím, co mám psát. V hlavě mám prázdno a čas strašně rychle letí. Moje lenost mi brání, dělat něco užitečného nebo dokonce potřebného. Zítra píšeme čtvrtletku a ještě jsem ani nehrábla a obávám se, že to tak i zůstane a budu to dohánět večer a zítra ráno. Klasika. Tak mi držte palečky, ať to nezvořu. ;) Jinak jsem zašla na uloz.to a zkusila štěstí. Bingo ! Zajásala jsem a hned si stáhla EvilDead, že se na to juknu až přijdu domů. Ale ! Kvalita byla asi tak na dvě věci (natočeno v kině) a v 50 minutě šedý obraz a šlape jenom zvuk. Oh shit ! Tak budu čekat dál a pustím si na nervy aspon první půlku filmu. To že je bez českých titulků mi nevadí, ale ten obraz mě dost žere. -_- Už aby to vyšlo na DVD. A vy se mě pokuste nějak inspirovat, jasné ?! ;)
Vaše dutá adminka Darkness ღ

EvilDead - Zajímavosti

14. dubna 2013 v 20:37 | Darkness ღ |  My Diary
Vybrala jsem několik zajímavostí, které mě zaujali. Všechny jsou zkopírované ze stránek : http://csfd.cz
Kdyby jste se chtěli dozvědět víc, koukněte se právě tam. ;)