Březen 2013

Evil hand

31. března 2013 v 16:10 | Darkness ღ |  My Diary

Kousek z filmu Evil Dead 2 z 80 let. Mě osobně to spíš pobavilo než vyděsilo. :D No posuďte sami. ;P
A o co v tomto videu jde ? Jeho vlastní ruka se ho snaží zabít. Nejlepší je konec. Jsem se málem počůrala smíchy. :D

Oh Shit..!

30. března 2013 v 20:01 | Darkness ღ |  My Diary
Je to úplně na hovno. Evil Dead u nás ve městě dávat nebudou vůbec a do vedlejšího mě rodiče nepustí. Dávají ten film logicky večer a bohužel mi potom žádný autobus zpátky nejede a rodiče pro mě potom už nedojedou. A že bych tam přespala ? O tom si mohu nechat jenom zdát.. Kurva, cožpak jsem nějaké malé děcko ?! Sedět doma na prdeli a chodit brzo spát. Holky kolem mého věku řeknou ráno jdu ven a vrátí se večer. Nebo řeknou, že někde přespí a hotovo. To jenom já jsem přivázaná k domovu jak pes k boudě. Nevím, jestli mám křičet nebo brečet.. Na ten film se vážně moc těším, ale bůhví, kdy ho uvidím. Kdy se objeví na netu a navíc bude nejdřív v kinové kvalitě (která je úplně na hovno). Takhle to dopadne vždycky, když se na něco těším. Prostě se to posere a nemám nic. To že se na to těším od začátku rodiče vůbec nezajímá. Asi se v životě na nic netěšili nebo nevím. Jsem totálně nasraná a zároveň strašně smutná. Pořád budu doufat, že to snad vyjde a potom až uslyším poslední "NE!" se pořádně pohádám. Nesnáším ty jejich věčné zákazy. Na všechno bych se nejradši vysrala. V tomhle svoje rodiče nenávidím..
Omlouvám se za vulgární slova, ale jsem totálně vytočená.
Nějaké nápady, co bych měla udělat, abych dosáhla svého ?
I když pochybuju, že by to zabralo..
Vaše totálně vytočená adminka Darkness ღ

Hansel and Gretel: Witch Hunters

30. března 2013 v 9:44 | Darkness ღ |  Film
" Jeníček a Mařenka : Lovci čarodejnic "
Poster k filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
Akční/Horor/Fantasy
Příběh začíná nám dobře známou pohádkou o Jeníčkovi a Mařence. Otec je zavede do lesa a tam je zanechá. Sourozenci naleznou perníkovou chaloupku, kde je uvězní čarodejnice, která je chce sníst. Společně ji přemůžou a zavřou v peci. Dále příběh pokračuje o několik let později ve středověkém městečku, které je sužováno čarodejnicemi z hlubokého lesa, které unášejí děti. Starosta si na záchranu pozve Jeníčka a Mařenku, legendární lovce čarodejnic. Sourozenci se okamžitě pustí do své práce, ale nic nevychází tak, jak by si přáli. Jeníček navíc musí čelit cukrovce, ke které přišel, když se ho jako malého kloučka snažila vykrmit sladkostmi hladová čarodejnice. Dočkáme se opět šťastného konce nebo tentokrát zlo zvítězí na dobrem ?!

Cut it !

29. března 2013 v 22:58 | Darkness ღ |  My Diary
Něco na dobrou noc a krásné sny :)

EvilDead » Premiere 4.4.2013

29. března 2013 v 10:49 | Darkness ღ |  My Diary
Konečně se CineStar dokopal k tomu, aby na své stránky přidal do sekce "Připravujeme" dlouho očekávaný film Evil Dead. Bála jsem se, že se nedočkám, ale můžu skákat radostí do stropu. :) Je tam !! Och, jak já se nemůžu dočkat ! Ale rodiče mě asi na premiéru, která já 4.dubna 2013, nepustí. :( Dost mě to štve, ale co můžu dělat ? Snad to vyjde aspoň ten další den. Každopádně do té doby to tu budu tímhle filmem spamovat, tak se na to psychicky připravte ! :D A možná i potom. Jinak vám tu zanechávám jeden z trailerů (pro ty lenochy, co jsou líní si ho najít). :)
Vaše nedočkavá adminka Darkness

Design » Evil Dead

28. března 2013 v 22:12 | Darkness ღ |  My Diary
Vaše šílená adminka si usmyslela, že svůj bloček převlékne do filmu, na který se příšerně těší a musí ho mít prostě všude. Což mi připomíná, že bych se mohla pokusit sehnat postupem času i plakát. Udělala jsem ho dost narychlo, ale doufám, že se vám zalíbí. Asi můžete očekávat několik článků ohledně toho filmu. Třeba vás to přesvědčí a taky se na něj podívate a doufám, že vás nezklame (snad ani mne). Už aby nastal den, kdy se pohodlně usadím do křesla hrůzy a budu s vyvalenýma očima čučet na tu bombu. Asi jsem blázen, ale ten film mě doopravdy zaujmul. :)

Evil Dead is coming ♥

27. března 2013 v 22:14 | Darkness ღ |  My Diary

Moc se na ten film těším. Nemůžu se ho dočkat. Se mi o něm poslední noc i zdálo. :D Doufám, že splní všechna má očekávání. :) A co vy ? Nechystáte se na něj náhodou taky ?? :)

Lost In Paradise By Evanescence

26. března 2013 v 17:23 | Darkness ღ |  My Diary
Další úžasná písnička od úžasné bytosti ♥


Věřila jsem v něco tak vzdáleného
Jako kdybych byla člověk
A popírala jsem tento pocit beznaděje
Ve mně, ve mně

Všechny sliby, které jsem dala
Jen abych vás zklamala
Věřili jste ve mě, ale já jsem zlomená

DGC - 4. kolo

24. března 2013 v 22:54 | Darkness ღ |  Nightmare †
Oba dessigny mě moc potěšily a byla bych moc ráda, kdyby mi obě jejich autorky daly souhlas k tomu, abych je použila. :)
Akorát u Lucindy by bylo asi potřeba pozměnit menu, aby vyhovovalo. Snad ji to nebude vadit. Kdyby jsi souhlasila, tak se potom domluvíme dál. ;)

Mama

24. března 2013 v 12:16 | Darkness ღ |  Film
"Mama"
Poster k filmu Mama
Horor/Mysteriózní/Thriller
Lucas hledá svoje dvě neteře, které zmizeli i s otcem po násilné smrti jejich matky. Po pěti letech jsou konečně nalezeny v zuboženém stavu v chatě v hlubokém lese a nikdo nedokáže pochopit, jak mohly přežít. Lucas je dostane do svojí péče a snaží se svojí přítelkyní Anabel navodit příjemnou rodinnou atmosféru. Avšak postupem času začnou zjišťovat, že si děvčátka přivedli s sebou někoho dalšího. Někoho, kdo jim pomáhal přežít a nechce se jich za žádnou cenu vzdát. Anabel se snaží získat přízeň holčiček a to vyvolá u neznámé vlnu žárlivosti. Udělá cokoliv, aby holčičky zůstaly s ní. Jak tento napínavý příběh dopadne ? Bude happyend nebo můžeme očekávat pohou řadu úmrtí, dokud nepadne i ten poslední ?